TANGATE CARBON RIMS KARTUŞ
TANGATE CARBON RIMS KARTUŞ

Zipp Tangente Carbon Platinium Pro Evo Fren Pabucu Kartuşu (402256)

Marka : ZIPP
Fiyat : 1.962,00 TL(KDV Dahil)
327,00 TL 'den başlayan taksitlerle
Turkiye_distributoru
Yeni Zipp Tangente Platinum Pro Evo Fren Pedi, yaptığımız her şeyi iyileştirmek ve optimize etmek için sonsuz çabamızın bir sonucudur. Yeniden tasarlanan pedimiz - özellikle karbon yüzeylerde fren yapmak için üretilmiştir - ıslak veya kuru her koşulda düz hız kontrolü ve güvenilir durdurma gücü sunar. Aynı zamanda daha uzun bir aşınma ömrü için tasarlanmıştır. Tıpkı bir şampiyon bisikletçi gibi, bu ped çok yönlü bir icracıdır.
Yeni Tangente Platinum Pro Evo Fren Pedi tüm bunları birkaç özel yolla yapar:
Daha büyüktür, maksimum fren gücü için önceki modeline göre yüzey alanındaki yüzde 10'luk bir artışa sahiptir.
1 mm ince tasarım, entegre frenlerle daha iyi bir boşluk sağlar.
Azalan bir kalınlığa rağmen, artan radyal yüksekliği ped ömrünü arttırır.
Artan radyal yükseklik ayrıca, zirve sıcaklıklarının düşük olması için ısıyı jantın daha büyük "süpürme alanı" na yayar.
Yeni oluk tasarımı, geliştirilmiş ıslak hava koşullarında frenleme performansı sağlamak için suyun kenarını süpürüyor ve soğumayı iyileştirmek için jantın üzerinden hava iletiyor.
Benzersiz formüle edilmiş bileşik, karbon üzerinde ağır frenlemeyle oluşabilecek aşırı sıcaklıkları yönetir.
Mantarın sadık hayranlarının  pürüzsüz, tutarlı hissi istediklerini de biliyoruz. Bu yüzden Zipp, halen Tangente Yüksek Performanslı Mantar Fren Pedi'ni sunuyor. Ancak Tangente Platinum Pro Evo'yu, dönüşlerde veya grup gezintisinde gezinmek için gereken daha hafif fren dokunuşları sırasında aynı tahmin edilebilir sürüş hissini sağlamak üzere tasarladık.
Tangente Platinum Pro Evo Fren Pabucu, karbon jantlarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır ve alüminyum frenleme yüzeylerinde kullanım için onaylanmamıştır.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR