TRISPOKE CARBON
TRISPOKE CARBON
TRISPOKE CARBON

Cole Trispoke Karbon Ön Jant (403957)

Marka : COLE
Fiyat : 14.941,80 TL(KDV Dahil)
1.928,32 TL 'den başlayan taksitlerle
Turkiye_distributoru

Cole TRI SPOKE Tekerlek bisikletin tartışmasız en karmaşık parçasıdır. Her bir bileşen - göbek, jant, tel- en yüksek standartta olmalıdır. Bu noktadan sonra komple tekerleğin mühendisliği başlayabilir.

Cole tekerleklerinin bu yüksek gerilim altında dayanıklılık göstermesi için doğru malzemeler ve bileşenler şarttır. İsviçre yapımı, soğuk çekilmiş ağız kenarlı teller; Yüksek modül sıkıştırılmış karbon fiber; Soğuk dövme ve hassas işlenmiş göbekler . Bu parçalar, birer birer elle bir Cole tekerleği oluşturmak üzere monte edilmiştir. Cole tekerlekleri, yıllarca süren geliştirme ve testlerin sonucu olan tescilli ve patentli teknolojiye sahiptir. Şimdi UCI ProTour'da yarışan Cole bir bisiklet tekerleğinde mevcut en yüksek teknolojiyi sunmaktadır.

Çember yüzeyindeki ısıyı dağıtan özel alaşım kaplama frenleme esnasında ısınmayı minimize eder. Set ile beraber gelen pinkpad'lerin özel bileşimi ısıyı düşük tutarak fren performansını en zor koşullarda dahi en iyi şekilde sunmak için geliştirilmiştir.
Özellikler:
Tubular dış lastik uyumlu
Ful carbonfiber yapı
Ağırlık : 725 gram
Göbek : OLD : 100 mm, Axle M9 Full Carbon Çember, 3-spoke x 58 mm

Kutu İçeriği: Ön jant+QR mandal

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR