Vaast E/1 Enviolo Elektrikli Bisiklet
Vaast E/1 Enviolo Elektrikli Bisiklet
Vaast E/1 Enviolo Elektrikli Bisiklet
Vaast E/1 Enviolo Elektrikli Bisiklet
Vaast E/1 Enviolo Elektrikli Bisiklet
Vaast E/1 Enviolo Elektrikli Bisiklet
Vaast E/1 Enviolo Elektrikli Bisiklet

Vaast E/1 Enviolo Elektrikli Bisiklet (201408)

Marka : VAAST
Fiyat : 195.490,00 TL(KDV Dahil)
25.229,07 TL 'den başlayan taksitlerle

Vaast E/1 Enviolo Elektrikli Bisiklet

Tek Model E/1 ile tanışın. Şaşırtıcı bir şekilde tasarlanmış, temiz kesimli ve olağanüstü duyarlı, türünün ilk örneği bir pedelec, modern tasarımın gerçek bir ifadesidir. Kullanışlılık, konfor, güç ve yol tutuşun bir birleşimi olarak hayal edildi, sonra icat edildi. İşlevsel olarak entegre edilmiş monoframe ve iç bileşenlerin benzersiz düzeni, en yüksek standartlarda mühendisliğin bir kanıtıdır. NAILD R3ACT süspansiyon sistemi, daha fazla ağırlık taşırken ve daha çeşitli arazilerde daha yüksek hızlarda seyahat ederken daha verimli olacak şekilde tasarlanmış, sınıfının en iyisi zemin teması, çekiş ve yol tutuşu sağlayan tescilli, pazar lideri bir teknolojidir. Sektör lideri Bosch Gen 4 Performans Sürücüsü ve uzun ömürlü Bosch Powertube 500 Watt-saat aküye sahiptir ve Bluetooth bağlantısına sahip en yeni Bosch KIOX kontrol ünitesi ile eşleştirilmiştir.

E/1 Enviolo modeli, Hollanda'da tasarlanmış birinci sınıf Enviolo ST göbekten vites sistemine sahiptir. Sonsuz vites oranları arasında zahmetsiz geçiş, düşük bakım gereksinimleri ve neredeyse sessiz bir sürüş ile Enviolo, olağanüstü bir e-bike aktarma organıdır. Gates Karbon Kayış Tahriki ile birlikte, sürücülere benzersiz ve konforlu bir sürüş hissi sağlar.

Bir bisikletten çok daha fazlası olan E/1, sınırsız, bağlı olmayan ve sıra dışı bir yaşam tarzı için tasarlanmış yeni bir Kişisel Mobilite Araçları (PMV) türünün başlangıcıdır.

 

 

GÜVEN VEREN BİR SÜRÜŞ İÇİN ÖNCÜ TEKNOLOJİ.
Konforu verimlilikle birleştiren E/1, enerji kaybını en aza indirmek ve insan çabasının etkisini en üst düzeye çıkarmak için pedal çevirme yükünü süspansiyon hareketinden izole eder. Yenilikçi zemin izleme teknolojimiz, sürücünün ve aracın dinamik kütlesini ayrı ayrı optimize ederek, araç yolun dalgalanmalarına uyum sağlarken sizi sabit bir havada tutar. Sonuç olarak, insan gücüyle çalışan bir elektrikli araçta şimdiye kadar dokunulmamış güvenlik ve hız ile faydalı büyüklükte yükler taşınabilir.

 

ŞEHIR KAŞIFLERI IÇIN ÖZEL OLARAK TASARLANMIŞ AMACA YÖNELIK IŞ ORTAĞI.
Yalnızca görev için en uygun malzemeleri kullanma pratiğimizi sürdürerek, fizik dostu alüminyum monoframe'imiz aracın ağırlık merkezini mümkün olan en düşük konuma getirerek son derece sağlam ancak çevik, spor ayarlı bir his yaratır. E/1 sizi sürücü olarak konumlandırır, binici olarak değil.

 

DAHA IYI KULLANIM                                                                           DAHA YÜKSEK HIZLARDA                     DENGELI TAŞIMA YÜKÜ ILE                 ÜSTÜN VERİMLİLİK
R3ACT                                                                                     28MPH  (45KMH)                               45LBS    20,4KG)                                E/1   
NAILD tarafından tescilli yer izleme süspansiyonu      BOSCH Performans Serisinden       Yüksek kapasiteli taşıyıcılar          İnsan çabasını optimize eder

 

                                                                                                                                  

VAAST NAILD R3ACT  TESCILLI ZEMIN IZLEME SÜSPANSIYON TEKNOLOJISI.


100 MM                                    4-BAR                                20%
ÇALIŞMA  MESAFESİ       ÖZEL  BAĞLANTI           DAHA FAZLA ETKİLİ
                  
E/1'in kalbinde, optimum şehir içi sürüşü sağlamak için özel olarak tasarlanmış NAILD süspansiyon sistemi yer alır. Zemin izleme teknolojisi, sürücünün kütlesini optimize eder ve bisiklet aşağıdaki yolun dalgalanmalarına uyum sağlamak için hareket ederken onları sabit tutar. Daha fazla ağırlık taşırken ve daha yüksek hızlarda seyahat ederken daha verimli olacak şekilde tasarlanmıştır. Sürücüyü, kargoyu ve tahrik sistemini bir arada askıya alan tek sistemdir ve pazar lideri zemin teması, çekiş gücü ve kontrol sağlar.

Teknik Özellikler:

Frame Hidroform Alüminyum, iç kısımda NAILD süspansiyon teknolojisi
Ön Amortisör SunTour Durolux36, 110mm çalışma mesafesi
Lastikler Schwable Super Moto-X 62-584 Reflex
Jantlar Alex MD40, 32H
Rotorlar Shimano Centerlock 180mm
Krank Praxis Alaşım E-Crank
Dişli Gates CDX 22T
Vites Değiştiriciler Nuvinci Enviolo Twist 
Zincir :Carbon Drive Kayış
Frenler Shimano M6120 4 pistonlu
Ön Hazne Shimano M7000 FH Boost, 32H
Arka Hazne Nuvinci R Enviolo ST
Gidon VAAST, 31,8 mm Alaşım, 640 mm genişlik, 34D 
Boğaz VAAST, Kiox entegre, 75mm
Akü depolamalı Entegre Sele Direği Composite
Sele Selle Royal Forum Jelli
Arka süspansiyon SunTour RS-Edge-R
Motor Bosch Gen. 4 Performance Line - CX (AB/İngiltere)
Akü Bosch Powertube 500
Ekran Bosch Kiox
Ön Taşıyıcı VAAST
Arka Taşıyıcı VAAST 
Ön Işık SuperNova, M99 Mini Pro-45
Arka Işık SuperNova, M99

 

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR