VUKA AEROBAR 31.8MM
VUKA AEROBAR 31.8MM

Zipp Karbon Aerobar Vuka 31.8Mm (403677)

Marka : ZIPP
Fiyat : 4.879,00 TL(KDV Dahil)
542,11 TL 'den başlayan taksitlerle
Turkiye_distributoru
Vuka Aero -, modern aero bisikletleri ile uyumlu olmasına rağmen aero bar kurallarını yeniden tanımlıyor. Yeniden tasarlanan Vuka Aero, orijinal versiyonun belirlediği aero mükemmelliğinin teknolojik temeli üzerinde inşa edilmiştir. Vuka Aero, bisikletle ideal konumunuzu bulmanıza yardımcı olmak için herhangi bir gidonla birlikte kullanılabilen entegre bir aero bardır.
Vuka Aero'da kullanılan kanat profili, SL-70 Aero yol gidonun şekline dayanır. Sonuç, UCI'nin 3: 1 en-boy oranı şartını muhafaza eden sert ve akıcı bir aero bar.. Vuka Aero ile tasarım ekibimiz, özellikleri sınıfımızın en iyisi olan karbon aero ve yol gidonlarındaki yeniliklerle harmanlıyor:
Boğazın önüne yerleştirilen yeni çıkarılabilir merkez başlığı, aero bara  yüzde 5 sağlamlık katıyor ve kanat ile sorunsuz bir şekilde bütünleşiyor.
Ultra hafif ve güçlü SRAM® RED kranklarında ve Zipp SL Sprint ve SL Speed saplarında kullanılan SRAM Exogram  teknolojisi kullanılarak üretilmiştir.
Rapid Routing kablo çıkışı, fren kablolarının kolay kurulumu için yerleştirilmiştir.
Vuka Aero'nun kelepçe donanım ve yükseltme aparatları, Zipp'in kendini kanıtlamış Vuka Stealth aero kokpitinden sonra modellenmiştir.
Vuka Aero, Vuka Stealth için de piyasaya sürülen yeni 5mm yükseltici ile geliyor.
Zipp'in Vuka Fit yazılım aracı (Apple App mağazasından veya burada Zipp.com'dan edinilebilir) fit koordinatlarınızı Vuka Aero'ya basit ve basit bir şekilde uygular.
Vuka Aero, taban çubuğu, uzatma kelepçeleri, kol dayama kelepçeleri, yükselticiler (her biri 5 mm, 10 mm, 25 mm ve 50 mm yükselticilerden) ve Vuka kol dayama pedleri, Vuka kol dayama ve çelik donanım ile birlikte gönderilir. Uzantılar ve gövde dahil değildir.
Vuka Aero ve Vuka Stealth için ayrı olarak satılan Zipp'in yeni Low-Stack  Uzatma Kelepçesi, kol dayama bölgesinin (dikey konum) önceden mümkün olduğunca 12 mm daha düşük bir seviyeye ayarlanmasını sağlar. Bu, profesyonel triathlet Jordan Rapp tarafından kullanılan kurulumdur.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR