VUKA ALUMINA YÜKSEK BAĞLANTI 31.8
VUKA ALUMINA YÜKSEK BAĞLANTI 31.8

Zipp Alüminyum Aerobar Vuka Alumina Gidon Üstü Bağlantı 31.8 (403679)

Marka : ZIPP
Fiyat : 890,00 TL(KDV Dahil)
222,50 TL 'den başlayan taksitlerle
Turkiye_distributoru

Vuka Alümina Evo 70mm (176gr) ve 110mm (180g) rise olarak mevcuttur. Binici üzerindeki hava akışını başlatmak için binicinin kafasını ve ellerini  birbirine yakın koyarak geliştirilmiş aerodinamik sunmak için tasarlanmıştır. En üst seviyede bisiklet fiti yapanların geri bildirimleri ile ile tasarlanan, Vuka Alümina Evo'nun şeklin binici bar ile el sıkışıyormuş hissi yaratmak için biçimlendirilmiştir. Bu uyumu ve ideal konumu elde etmek için ayarlanabilir barın 20 mm içeri doğru döndürülmesi ile eşleştirilmiş bir çok açılı bükümün kullanımı ile elde edilir.

Vuka Alümina Klips hızlı ve daha verimli triatlon sürüşleri veya zamana karşıda aero konumda olmak için uygun, güvenli ve ayarlanabilir nihai bir çözümü çok uygun bir fiyatla sunar.

2014 serisi alüminyumdan yapılmıştır; klips üzerinde bir bar veya optimize edilmiş aero konumunu elde etmek için  aşağı yada yukarı bar mevcuttur. Klipste ayrıca artan konfor için geniş bir kol dayaması vardır. Vuka Alümina Klips , maksimum çok yönlülük için endüstri standardı 22.2mm kelepçe çapı ile üretilir Vuka Alümina uzantıları ile uyumludur, Vuka Uzantıları (karbon) yanı sıra piyasadaki diğer uzantılar ile de uyumludur.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR