VUKA  CARBON SKI TIP YÜKSEK BAĞLANTI 31.8
VUKA  CARBON SKI TIP YÜKSEK BAĞLANTI 31.8

Zipp Karbon Aerobar Vuka Ski Tip Gidon Üstü Bağlantı 31.8 (403680)

Marka : ZIPP
Fiyat : 1.399,00 TL(KDV Dahil)
233,17 TL 'den başlayan taksitlerle
Turkiye_distributoru
Vuka Alumina Bağlantı, triatlon veya zaman karşı aero pozisyonunuzda daha hızlı ve verimli olabilmeniz için nihai, güvenlik ve ayarlanabilirliği uygun fiyata sunuluyor.
2014 serisi alüminyumdan üretilen klips, optimize edilmiş bir aero konumunu elde etmek için üst bar montaj sistemi olarak sunulmaktadır. Ayrıca konfor arttırmak için geniş kol dayama yeri vardır. Vuka Alumina kelepçesi 22.2 mm endüstri standardıdır, Vuka Alumnium Uzantıları ve piyasadaki pek çok uzantısı ile çok yönlüdür.
Zipp'in Vuka Uzantıları, aero konumunuzu optimize etmek ve kazanmak için ya da  en iyi performansınız gereken tüm seçenekleri sunar.
Vuka Barlar dünyanın en iyi sporcuları, hızlı amatörler, profesyonel bisikletçiler ve triatloncularla yapılan binlerce fit seansından derlenen verileri kullanarak tasarlanmıştır.

 

 31.8 mm'lik bar kelepçe  Vuka Alumina Clip, Zipp Vuka Alumina ve VukaBull barlar ve Service Course, Service Course SL ve SLC2 ile de uyumludur. Ayrıca piyasadaki diğer birçok bar  ve gidonla da uyumludur.
Zipp, gövdeleri ve aero barları için Torx başlı cıvataları seçmiştir - neden? 
Kolayca aşınmayacak, daha doğru tork verisi sağlayacak ve daha dayanıklıdır.
 
Zipp Vuka Fit yazılımı ile aero pozisyonunuzu ayarlayın.

 

Get Started 

Available on the App Store

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR