WH-303 NSW CLINCHER
WH-303 NSW CLINCHER
WH-303 NSW CLINCHER
WH-303 NSW CLINCHER
WH-303 NSW CLINCHER

Zipp 303 Nsw Clincher Arka Jant (404090)

Marka : ZIPP
Fiyat : 12.750,00 TL(KDV Dahil)
1.645,46 TL 'den başlayan taksitlerle
Turkiye_distributoru

İLERİ GELİŞTİRME TANIMLANDI

Rakipsiz bir karşı rüzgar istikrarı sunan 303 NSW piyasada en etkin aerodinamik tasarıma sahip çemberdir ve jantta aerodinamiği yeni bir seviyeye taşır. Kardeşleri 404 NSW ve 808 NSW'de olduğu gibi mühendislerimiz Nest ileri geliştirme laboratuvarı ile işbirliği yaparak aerodinamiği daha da ilerletmiştir. Endüstriye öncülük eden fren performansı ve azaltılmış yuvarlanma direnci ile şimdiye kadar üretilmiş en hafif ve en yüksek performansa sahip 303 Zipp jant serisidir.

En dik çıkışlar, arnavut kaldırımı döşeli zorlu yollar ya da en teknik inişler için inanılmaz fren performansı. 303 NSW tek bir amaç için yapılmıştır . Her yolda en hızlı olmak.

303 NSW sadece yarışta kullanmak için çantasında özenle sakladığınız jant değildir,  günlük antrenmanların zorlu koşulları için tasarlanmıştır. Karbon katmanları dayanıklılık ve hafiflik için yeniden tasarlanmış ve arnavut kaldırımı döşeli sert yolları ile ünlü Arenberg ormanlarında Dünya'nın en hızlı binicileri tarafından test edilerek geliştirilmiştir.

En zorlu yollar genelde en zorlu hava koşullarına sahiptir. Showstopper fren teknolojisi en iyi ayarlamaya ve ayrıca ıslak, kuru zeminde en iyi durma mesafesine sahip fren sistemidir. ABLC Sawtooth teknolojisi ve Impress grafikler ile son derece hızlı bir jant ortaya çıkar.

303 NSW jant setinin merkezinde Cognition göbek yatar. İsviçre yapımı rulmanlara ve mühürlü kartuşlara sahiptir. Axial Clutch teknolojisi ile beraber minimum yuvarlanma direnci hedeflenmiştir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR