WH-808 CLINCHER
WH-808 CLINCHER
WH-808 CLINCHER

Zipp 808 Clincher Arka Jant (401891)

Marka : ZIPP
Fiyat : 11.289,00 TL(KDV Dahil)
1.456,91 TL 'den başlayan taksitlerle
Turkiye_distributoru

808 Firecrest® Carbon Clincher'ın derinliğindeki bir jantta hassasiyetle ve kontrolle tekerlekleri optimize etmek saf mühendislik bilimidir. 808 Firecrest'in aerodinamiği ve kararlılığı her haftasonu yol yarışlarında, triatlonlarda ve zamana karşılarda dünyanın her yerinde kanıtlanmıştır diğerlerinden daha hızlıdır.

82 mm'lik bir derinlik için devrim yaratan Firecrest aero-rim konseptini ve clincher lastiklerin farklı hava akışı modelini optimize etmek, CFD veya  akışkanlar dinamiği hesaplaması, yazılım ve rüzgar tüneli üzerinden çok çeşitli çok sayıda prototipi değerlendirmemizi gerektirdi. 27,5 mm genişliğindeki son versiyonu, dünyanın en hızlı derin-kesitcarbon clincher'dir. Yine de, yalnızca 1,885 gramlık bir ağırlığıyla, tırmanışlarda kendi standardından daha fazlasını sunar..

Firecrest'in tekerlek merkezinin basınca duyduğu benzersiz yaklaşımı ile 808 Firecrest Carbon Clincher, normalde çok daha sığ bir jant ile birleştireceğiniz kararlılıkla karşı rüzgâr performansı sunar- 808 Firecrest Karbon Clincher'ı Kona gibi disk kullanılamayan yarışlar için idealdir. Artı, geniş jant profili , herhangi bir zemin ve sürüş stili için mükemmel bir seçim haline getiren, konfor ve dayanıklılık ile birlikte etkili güç aktarımını sağlar.

808 Firecrest Carbon Clincher'in merkezinde, sınıfının en iyisi dayanıklılığı ve geliştirilmiş koruma sunan, Zipp'in 77/177 göbek bulunmaktadır. Sonuç, gelişmiş sağlamlık, dayanıklılık, basitlik ve çok yönlülüktür:

Bükülme ve yanal sertlik ve sağlamlığı en iyi duruma getirmek için Sapim® CX Sprint telleri ile optimize flanş geometrisi ve jant örgüsü.

Daha geniş ergonomik tutma yeri ile yeni tasarlanmış muhafaza mandalı. 

Benzersiz grafiklerle yeni sağlam göbek şekli.

Daha geniş bir vites aralığı arayan veya özellikle sıra dışı  arazileri sevenler  için, 177 için XDR  göbek gövdesi ayrı olarak satılır ve 10-42 dahil olmak üzere daha fazla kaset seçeneğine olanak tanıyacak şekilde kolayca monte edilir. 

Firecrest'e ek olarak, tüm Zipp tam Karbonlu kompozit yapının bir parçası olarak özel bir ısıya dayanıklı reçine içerir. 808 Firecrest Carbon Clincher'da kullanılan bu teknoloji, jant sıcaklığında ve lastik basıncında performans ve kullanımı etkileyebilecek ani yükselmeleri önler. Zipp Karbon Clinchers'larda hiç ısıya bağlı bir arıza olmamıştır. Bu nedenle her binici en uzun, en teknik inişlerin bile güvenle üstesinden gelebilir. Üstün aero performansı, istikrarlı kullanımı ve clicnherların rahatlığını isteyen triatloncular ve yol yarışçıları için 808 Firecrest Carbon Clincher'dan daha hızlı tekerlek seti yoktur.

Her 808 Firecrest Karbon Clincher jant, Tangente Platinum Pro Evo fren balataları, valf göbeği anahtarı, jant şeridi ve muhafaza mandalı ile birlikte Zipp entegre valf uzatıcı ile birlikte gelir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR