Benzer Ürünler
WIRE AIR
WIRE AIR
WIRE AIR

Sidi Yol Bisikleti Ayakkabısı Wire Air (300317)

Marka : SIDI
Fiyat : 1.999,00 TL(KDV Dahil)
333,17 TL 'den başlayan taksitlerle
Turkiye_distributoru

Teknolojileri 

 

Vent karbon

 

Değiştirilebilir Vent karbon taban ile yürünebilirlik geliştirilmiştir. Poliüretan tabanda entegre  ayak pedi /havalandırma kapağı mevcuttur.  Havalandırma kanalları 4

mevsim konforu için açılabilir ya da  kapatılabilir. 

 

Soft Instep kilit sistemi

 

Soft Instep kilit sistemi yüzeyi geniş, ısı ile şekillendirilmiş EVA dolguya sahip anatomik kavisli kayıştır. Basıncı eşit bir şekilde dağıtır. SOFT INSTEP kilit sistemi her iki yandan da ayarlanabilir.

 

Techno 3 Push Sistemi

 

Techno 3 Push sistemi ayakkabı da en uygun fiti sağlar, ayakkabının üst kısmı ayağınıza göre şekillenir. SIDI'nin değişebilir kilit sistemi tescilli tel kabloları ile

sağlamlaştırılmıştır. Sürüşte ayarlamalara izin verir. Techno 3 push toka değiştirilebilir yapısı vardır. Düğmeye basın, tokayı çekin ve ayarlayın!

 

Ayarlanabilir topuk tutma tokası

 

Ayarlanabilir topuk tutma tokası, topuğun üst kısmını sıkılaştırır böylece sprintlerde ve tırmanışlarda topuk sağa sola kaymaz. Mükemmel bir uyum için topuğun her iki yanı da bağımsız olarak ayarlanabilir. Özel ayar için ayarlama vidasını + yönüne çevirerek sıkılaştırın, - yönüne çevirerek de açın. Hafiftir, kullanımı kolaydır ve değiştirilebilir.

 

Kutu içeriği

Ayakkabı

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR