X01 TYPE 2.1
X01 TYPE 2.1

Sram X01 Type 2.1 11'Li Arka Vites (403257)

Marka : SRAM
Fiyat : 2.120,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 1.413,00 TL(KDV Dahil)
235,50 TL 'den başlayan taksitlerle
Turkiye_distributoru
İNDİRİM

HEPİMİZ BİRİMİZ İÇİN.SRAM X01 aktarma organı, SRAM'ın şampiyonluğa sahip 1X felsefesinin gelişimini dağın her tarafına taşıyor. Kurulum daha kolaydır. Aktarma organı daha açıktır. Ve değişim hızlı ve sağlamdır.

Alt satır: X01 her zaman her arazi için doğru olanıdır. -HORIZON ARKA AKTARICI MAKSİMUM ETKİ "Yatay paralelkenarogram" tasarımı ve üst kasnak ofsetiyle

X-HORIZON , zincir aralığını 11 vites boyunca sabit tutarak hızlı ve hassas kaydırmalar sağlar. Tüm hareketi yatay eksene sınırlandıraraN bu tasarım daha hızlıdır, kaydırma kuvvetini azaltır ve hayalet geçişleri ortadan kaldırır. Gözden geçirilmiş bir kafes pimine sahip ROLLER BEARING CLUTCH sayesinde SRAM XX1 TYPE 2.1 vites değiştirici hassasiyeti ödün vermeden sıçrama ve zincir vurması efektini ortadan kaldırır. CAGE LOCK teknolojisi, tekerleklerin sökülmesini ve takılmasını eskisinden daha kolay hale getirir. XX1 değiştiriciyle eşleştirilen X-HORIZON RD, inanılmaz düzgün değişim eylemi için X-ACTUATION teknolojisinin omurgasını oluşturur.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR