X5 UZUN BACAK
X5 UZUN BACAK

Sram X5 Uzun Bacak 9'Lu Arka Vites (401956)

Marka : SRAM
Fiyat : 431,00 TL(KDV Dahil)
107,75 TL 'den başlayan taksitlerle
Turkiye_distributoru

X5 arka vitesler SRAM'ın efsanevi vites geliştirme sisteminin avantajlarını kullanarak inanılmaz hızlı vites değişikliği ve hassasiyet sunuyor. EXACT ACTUATION  teknolojisi vites değişikliklerindeki boşluğu ve sapmaları ortadan kaldırıyor.

-EXACT ACTUATION teknoljisi güvenilir ve hassas 9 vites performansı sağlar

-DIRECT ROUTE teknolojisi vites değişikliği için daha az efor gerektirir

Teknolojiler

1:1®

1:1 sistemi harekete geçmesi bir dizayn harikasıdır. Vites teline yaptığınız her çekme hareketi bire bir olarak arka vitese iletilir. Hareket kayalar üzerinde giderken, çamurda, kökler arasından giderken kısacası her nerede ve ne koşulda biniş yaparsanız yapın kesin ve akıcıdır. Güvenilir, kurulumu ve ayarlaması kolay olan bu sistemin en iyi MTB binicilerinin ilk tercihi olması tesadüf değildir.

Direct Route

Direct Route teknolojisinde ara aparatlar yoktur ve vites telleri direkt olarak mekanizmaya bağlanmaktadır. Sonuç olarak daha az sürtünme ve güç harcayarak daha çok enerji ortaya çıkar. Ayrıca bu sayede vites kablolarının aşınmasına engel olur.

EXACT ACTUATION

Sram yol bisikleti teknolojisinin tasarımına başladığında 10 vitesli MTB sistemlerinde kendini kanıtlamış olan 1:1 sistemini temel olarak almıştır. EXACT ACTUATION teknolojisi sayesinde arka vites kulağının vites ayarlamasındaki rolu, sıkı dişli aralıkları ve tel gerginliği konusundaki zorlukların ortadan kalkmasına yardımcı olur. Sonuç olarak EXACT ACTUATION en kolay vites değişim sistemidir ve bu şekilde kalmaya devam etmektedir.

Ağırlık: 299 gram

En büyük dişli : 34

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.