XX1 TYPE 2.1
XX1 TYPE 2.1

Sram Xx1 Type 2.1 11'Li Arka Vites (403256)

Marka : SRAM
Fiyat : 2.983,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 2.249,00 TL(KDV Dahil)
374,83 TL 'den başlayan taksitlerle
Turkiye_distributoru
İNDİRİM
BİR. VE SADECE. SRAM XX1, daha basit, daha hafif ve diğerlerinden daha dayanıklı hale getiren özel 1X felsefesiyle inşa edilmiştir. Nereye gittiğiniz önemli değil : SRAM XX1. DURDURULAMAZ.
Keskin kenarlı, tek halkalı karbon aynakol ve kesintisiz ekipman entegrasyonu ile çalışan SRAM 1X , kusursuz zincir yönetimi ve daha hızlı ve daha hassas değişim sağlar. Fakat XX1 bileşenleri arasındaki ilişki, uygunluğun çok ötesine geçer. TYPE 2.1 teknolojisine sahip X-HORIZON arka vites değiştiricisinden 11 vitesli 10-42T kasete kadar geniş bir yelpazeye sahip olan her bir bileşen, diğerleri ile sinerjik bir şekilde çalışacak şekilde tasarlandı ve daha önce başka 1X aktarma organının sahip olmadığı özelliklere kavuştu.
X-HORIZON ARKA AKTARICI
MAKSİMUM ETKİ
"Yatay paralelkenarogram" tasarımı ve üst kasnak ofsetiyle X-HORIZON , zincir aralığını 11 vites boyunca sabit tutarak hızlı ve hassas kaydırmalar sağlar. Tüm hareketi yatay eksene sınırlandıraraN bu tasarım daha hızlıdır, kaydırma kuvvetini azaltır ve hayalet geçişleri ortadan kaldırır. Gözden geçirilmiş bir kafes pimine sahip ROLLER BEARING CLUTCH sayesinde SRAM XX1 TYPE 2.1 vites değiştirici hassasiyeti ödün vermeden sıçrama ve zincir vurması efektini ortadan kaldırır. CAGE LOCK teknolojisi, tekerleklerin sökülmesini ve takılmasını eskisinden daha kolay hale getirir. XX1 değiştiriciyle eşleştirilen X-HORIZON RD, inanılmaz düzgün değişim eylemi için X-ACTUATION teknolojisinin omurgasını oluşturur.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR