Zipp 303 Nsw Tlr Ön/Arka Jant seti
Zipp 303 Nsw Tlr Ön/Arka Jant seti
Zipp 303 Nsw Tlr Ön/Arka Jant seti
Zipp 303 Nsw Tlr Ön/Arka Jant seti
Zipp 303 Nsw Tlr Ön/Arka Jant seti
Zipp 303 Nsw Tlr Ön/Arka Jant seti
Zipp 303 Nsw Tlr Ön/Arka Jant seti

Zipp 303 Nsw Tlr Ön/Arka Jant seti (405506)

Marka : ZIPP
Fiyat : 25.979,00 TL(KDV Dahil)
2.886,56 TL 'den başlayan taksitlerle

ZIPP 303 NSW Karbon Tekerlek Clincher
AeroBalancevZipp'in tekerlek tasarımına yaklaşımını tanımlar. Düşük sürtünme performansını sabit kullanımla birleştirmek Zipp'in görevidir, çünkü kontrolsüz hız işe yaramaz.

NSW jantlar, daha geniş Tubeless lastikleri popüler NSW jantlarının tasarımına aerodinamik olarak entegre eden tamamen yeniden tasarlanmış bir jant şekline sahiptir. Şimdi 19 mm iç jant genişliğine ve 25 mm lastiklerle aerodinamik optimizasyon için ilgili dış jant şekline sahiptir. Bu tekerleklerin en son versiyonları, çok çeşitli rüzgar yalpalama açılarında aerodinamik olarak daha hızlı ve daha istikrarlı olmakla kalmıyor, aynı zamanda daha düşük yuvarlanma direnci, daha düzgün sürüş, daha iyi yol tutuşu ve daha az dairelik riski sayesinde daha fazla hız kazanıyor daha geniş lTubelss lastikler. İç lastiksiz jantlar, zorlu yollarda güvenli performans için lastiğin kenarlarını yerinde kilitleyen iç çıkıntılara da sahiptir.

Ayrıca jantlar, yüksek sapma sürtünmesini azaltmaya ve çapraz rüzgar stabilitesini geliştirmeye yardımcı olan karmaşık bir çukurlaşma deseni olan ABLC Sawtooth Teknolojisine sahiptir. Kullanılan ImPress grafik teknolojisi, grafikleri doğrudan tekerleğe bastırarak, çukurların tasarlandıkları şeyi yapmasına izin verir - Rüzgar girdabını kontrol eder. Yavaşlama zamanı geldiğinde, Zipp'in ShowStopper dokulu fren yüzeyi her koşulda rakipsiz jant frenleme performansı sunar.

45 mm derinlikteki simetrik jantlar, ekstra düşük ağırlıkta yüksek sprint sertliği için tamamen karbondan yapılmıştır. Tekerlekler Zipp Cognition ile donatılmıştır. Ön tekerlek 20 radyal bağcıklı Sapim CX-Ray jant teli ile gelirken, arka tekerlek 24 çift çapraz Sapim CX-Ray jant teli ile donatılmıştır.

Shimano / SRAM HG 10/11 vites uyumludur, Campagnolo ED 10/11 vites veya SRAM XDR 11 vites için ayrıca body satın alınmalıdır.

Teknik Özellikler:
Malzeme: jant: karbon
Hazne: alüminyum
Jant Telleri: alüminyum
Yaklaşık ağırlık. 1500 gram (set başına)
yaklaşık. 675 gram (ön tekerlek )
yaklaşık. 825 gram (arka tekerlek)
Jant yüksekliği (mm): 45
E.T.R.T.O .: 19-622
Jant Teli: Sapim CX-Sprint
Tel Başları: Sapim Secure-Loc
Tel sayısı: 20
Hazne aks sistemi: QR 9mm
Maksimum lastik basıncı: 8.6 bar
Lastik Tipi:Telli,Katlanır.Tubeless
Hazne: FW: Zipp 77 ve RW: Zipp 177
Vites değiştirme için bağlantı: 9 vitesli ||| 10 vitesli ||| 11 vitesli 
Maks. kg cinsinden izin verilen toplam ağırlık
(binici + bisiklet): 113Kg
Teslimat kapsamı: tekerlek takımı dahil. QR mandal ve fren balatası