SL-70 AERO CARBON
SL-70 AERO CARBON
SL-70 AERO CARBON
SL-70 AERO CARBON

Zipp Sl-70 Aero Karbon Yol Bisikleti Gidonu (404983)

Marka : ZIPP
Fiyat : 8.490,00 TL(KDV Dahil)
943,33 TL 'den başlayan taksitlerle
Turkiye_distributoru
Zipp'in SL-70 Aero, her yönüyle yüksek performanslı bir çubuktur. Bu tek yönlü karbon gidon, sınıfının en iyisi, ergonomi ve aerodinamik performansı için yeniliklerle doludur. Kanat şeklindeki çubuk üst kısmı ile SL-70 Aero, Zuka'nın son bar düzeltmeleriyle VukaSprint'in trend belirleyici aerobyasına dayanıyor. SL-70 bar, mat siyah bir görünüm sayesinde stealth-looks'a sahip oldu.
 Çubuğun ayırt edici kanat şeklindeki tepesi, Hesaplamalı Akışkanlar Dinamiği (CFD) kullanılarak tasarlanmış olup, aynı yazılım Zipp Firecrest jantlarını tasarlamak için kullanılmıştır. Ve bu tasarımın farkı gerçek. Geleneksel bir yuvarlak boru bölümü, yaklaşık 0.74 Newton'luk bir sürtünme yaratır; bu, Zipp'in üstesinden gelmek için 30mph'de (48.3kph) yaklaşık 7,5 watt'lık bir çaba gerektirir. SL-70 Aero gidonunda kullanılan CFD'de geliştirilen hava folyosu, sadece 0.11N'lik bir sürtünme yaratır, bu da yuvarlak boru kesitinde 6,4 wattlık bir tasarruf anlamına gelir.
 Aero performansın ötesinde, SL-70 Aero, gövde uzunluğundan ve direksiyon kontrolünden taviz vermeden düzgün bir uyum sağlamak için 70 mm'lik bir erişime sahiptir.
 Fren başlıklarına göre revize edilen 10 derecelik rampa açısı, döndürülmüş çubuklara olan ihtiyacı ortadan kaldırmıştır. Çubuk ayrıca, damlalar halinde sürme ve sprinting için yeterli el bileği boşluğu sağlar.
 Kolay dahili kablo yönlendirmesi için ilk olarak Vuka Stealth entegre aero sistemi için geliştirilen Zipp Hızlı Raputing ™ sistemi. Tüm mekanik fren / dişli sistemleri ve tüm elektronik dişli sistemleri ile uyumludur. Uyumlu değil klip.
Ağırlık: 240gr (42cm)
Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR