Zipp Sl-70 Ergo Karbon Yol Bisikleti Gidonu

Zipp Sl-70 Ergo Karbon Yol Bisikleti Gidonu (404984)

Marka : ZIPP
Fiyat : 8.490,00 TL(KDV Dahil)
943,33 TL 'den başlayan taksitlerle
Turkiye_distributoru
Hafif, rahat ve güçlü: yeni SL-70 Ergo, uzun sürüşler için en ideal gidon. SL-70 Ergo, düz bar üst şeklini biniciler ve profesyonel bisikletçiler tarafından aranan birçok modern özellik ile birleştiriyor.
SL-70 Ergo, 70mm genişliğinde ve 128mm'lik bir drop a sahiptir. 70mm'lik kısa mesafe, bisiklet teçhizatının direksiyon hakimiyetinden ödün vermeden rahat bir pozisyona ulaşma esnekliğini sağladığı için son yıllarda popüler bir seçim olmuştur. Drop şimdi birden fazla el pozisyonuna ve damlaya daha derin bir harekete izin veren değişken bir yarıçap kullanır. Sonuç olarak, fren koluna ulaşmak daha kolay ve hızlıdır.
Düz üst kısımlardaki 3 ° lik arka açı, bileği uzun bir süre kaldırım veya çakıl için gerekli olan rahat bir pozisyonda tutarken, 10 ° rampa açısı modern vites değiştiricilere sorunsuz geçiş sağlar. Fren ve vites muhafazası, barın alt kısmı boyunca zarif bir şekilde gizlenmiştir.
Ultra hafif ve sert SRAM RED® aynakolda bulunan aynı Exogram ™ karbon kalıplama teknolojisini ve Zipp SL Speed ​​ve SL Sprint saplarını kullanan SL-70 Ergo sadece 205 g (42 cm cc) ağırlığında ancak güçlü ve dayanıklı agresif cyclocross ve bozuk yollarda bisikletçilerinin de  taleplerini karşılar. Yeni Mat Siyah kaplamalarda mevcut olan SL-70 Ergo herhangi bir bisiklet üzerinde iyi görünüyor.
Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.