Zipp Vuka Alumina Race Yüksek Bağlantı Aero Bar
Zipp Vuka Alumina Race Yüksek Bağlantı Aero Bar
Zipp Vuka Alumina Race Yüksek Bağlantı Aero Bar

Zipp Vuka Alumina Race Yüksek Bağlantı Aerobar (405386)

Marka : ZIPP
Fiyat : 2.856,60 TL(KDV Dahil)
476,10 TL 'den başlayan taksitlerle

ZIPP Vuka Alümina Klip B1 
Vuka Clip B1 Eklentileri ile
Vuka Alumina Klipsi, triatlon veya zamana karşı deneme aero pozisyonunuzda daha hızlı ve daha verimli olmanız için en uygun, güvenlik ve ayarlanabilirliği sağlamakla ilgilidir. Üstelik uygun bir fiyattan teklif ediliyor.

Not: Video gösterim amaçlıdır ve Vuka Alumina Clip A1'i gösterir.

 6066 serisi alüminyumdan yapılmış olan klips, çubuk üstünde (Üst Montaj) ve çubuk altında (Düşük Monteli) montaj sistemi olarak sunulur. Klips ayrıca daha fazla konfor için geniş kolçaklara sahiptir. Vuka Alumina Klipsi, çok yönlülük için endüstri standardı 22.2 mm kelepçe çapı ile üretilir ve Vuka Alumina Uzantıları (dahil), Vuka Karbon Uzantıları ve piyasadaki çoğu uzantı ile uyumludur.

ZIPP’nin Vuka Alümina Uzantıları, aero pozisyonunuzu optimize etmek ve kazanana veya kişisel olarak en iyisine gitmek için gereken tüm seçenekleri sunar.

İdeal uyumunuza ulaşmak için farklı virajlar:
Vuka Alumina Race - S-bend - bilekleri aerodinamiği optimize etmek için bileklerinin tutma pozisyonunda kalmasına yardımcı olmak için bilekleri daha doğal bir virajın içine yerleştirir.
Vuka Alumina Evo - sürücünün üstünden hava akışını daha erken başlatmak için ellerini bir araya getirip sürücünün başına yaklaştırarak gelişmiş aerodinamik sağlamak için tasarlanmıştır. En iyi bisikletçilerden gelen girdilerle tasarlanan Vuka Alumina Evo'nun şekli, sürücü barı el sıkışıyormuş gibi hissetmek için hazırlandı. Bu, uygun şekilde çevirmek ve ideal bir pozisyon elde etmek için ayarlanabilen bir içe doğru yuvarlanma çubuğuyla eşleştirilmiş çok yarıçaplı bir büküm kullanılarak elde edilir. Hem 70 mm hem de 110 mm yükseklikte mevcuttur.

ZIPP'NIN VUKA FIT YAZILIM ARACIYLA AERO POZİSYONUNUZA ARAYIN

31,8 mm çapındaki bir çubuk kelepçeyle, Vuka Alümina Klipsi ayrıca Zipp Vuka Alümina ve VukaBull taban çubukları ve üç adet Zipp düşürme çubuğu, Service Course and Service Course SL ile uyumludur. Ayrıca, piyasadaki diğer birçok taban çubuk ve damla çubuk ile de uyumludur.

Zipp, gövdeleri ve aero barlar için Torx başlı cıvataları seçti - neden? Kolayca soyunmayacak, daha doğru tork okuyucuları sağlayacak ve daha dayanıklı olacak şekilde daha iyi bir cıvatadır.

Teknik Özellikler:
Malzeme: Alüminyum
Yaklaşık ağırlık. 535 gram ( Barlar ve bağlantılar dahil)
Bar çapı: Genişletmeler: 22,2 mm
Siyah renk
Gidon kelepçesi bağlantı çapı: 31,8 mm
Uzantı Bağlama: 22.2 mm
Kutu İçeriği: 1 çift Vuka Klipsi B1 dahil. Vuka Alümina Uzatmalar, kol dayanağı ve altlıklar