WH-202 CC Ön/Arka
WH-202 CC Ön/Arka
WH-202 CC Ön/Arka
WH-202 CC Ön/Arka

Zipp WH-202 CC Ön/Arka Jant seti (405358)

Marka : ZIPP
Fiyat : 32.778,00 TL(KDV Dahil)
3.642,00 TL 'den başlayan taksitlerle

ZIPP 202 Carbon Tekerlek Seti 

ZIPP 202 Firecrest'in açıklaması Karbon Kattığı Tekerlek Seti - QR - Mat Siyah
ZIPP'nin 202 Firecrest® Carbon Clincher tekerlekli takımı tamamen daha yüksek hedeflere yönelik. Zipp, klasik 202 tekerleği kullandı - efsanevi dağcı yoldaşı - seyahat ettiğiniz her yol için ideal olan sert, hafif ve aerodinamik hız silahına dönüştürdü. Firecrest ve Carbon Clincher teknolojilerinin gücü budur. Sadece 1450g'da 202, Firecrest Carbon Clincher programına en hafif giriştir. ZIPP® 202 Firecrest Carbon Clincher, selefinin klasik 32 mm jant derinliğini korurken, Firecrest profili artık 25,4 mm daha geniş jant genişliğine sahip. Sonuçlar, hepsini bir arada klasik yol tekerleği ile neyin mümkün olduğunu yeniden tanımlıyor.

ZIPP'nin en derin iki tekerlek yeniliklerinden biri olan Firecrest jant şekli ve Carbon Clincher teknolojisi, yeni 202 Firecrest Carbon Clincher'ın temelini oluşturur. Havai fişek jantları, aerodinamiği iyileştirmek ve hava akışını daha iyi kontrol etmek için fren rayından tel yuvasına kadar sabit bir genişliğe sahiptir. Aerodinamiği en üst düzeye çıkarmak ve rüzgarla üretilen torku en aza indirmek için Hesaplamalı Akışkanlar Dinamiği yazılımı analizini kullandık ve bunun sonucunda klasik bir yol tekerleğine göre daha hızlı ve daha iyi yol tutulan 202 Firecrest Carbon Clincher elde edildi. ZIPP'nin Firecrest jant şekli, rüzgarın ürettiği direksiyon torkunun minimum bir etkiye sahip olduğu tekerleğin basınç merkezini neredeyse doğrudan direksiyon ekseni üzerine oturacak şekilde hareket ettirerek dengeyi geliştirir.

Şimdi, bu ZIPP'nin Carbon Clincher teknolojisine ekleyin. Motor sporları fren sistemlerinde kullanılan malzemelere dayanan bu özel reçine, size güvenilirlik ve durma gücü sağlamak için frenlemenin neden olduğu ısıdaki inanılmaz yükselmeleri etkili bir şekilde tolere eder. Bunu ZIPP'nin Tangente Platinum fren balataları ile birleştirin ve eşsiz bir performansa sahip olursunuz.

202 Firecrest kattığı ayrıca, isteğe bağlı olarak SRAM / Shimano veya Campagnolo için kullanılabilen 11 hızlı bir freehub'a sahiptir. Ayrıca kolay servis için harici nipellere de sahiptir.

Açma ve kapama için daha fazla kaldıraç sağlamak için daha geniş ve daha ergonomik bir tutamağa sahip yeni tasarlanmış çabuk açılır mandallar. Kapalıyken, kol çerçeve ile temiz bir şekilde kıvrılır.

Not: Karbon jantlar için özel fren balataları gerekir!

Teknik Özellikler:

Jant yüksekliği mm: 32mm
dış / iç kenar genişliği: 25.4mm | 16.25mm
E.T.R.T.O .: 21-622
Jant Teli: Sapim CX Ray
Tel sayısı: Ön18/Arka24
Max.Lastik basıncı: 125psi / 8.6bar
Maks. Taşıma kapasitesi: 113Kg
Ağırlık: 1450 gr
635 gr (ön)
850 gr (arka)

Kutu İçeriği: Valf extender,Jant bandı,QR mandal,Zip carbon fren pedi

Not:Campagnolo 10- / 11 vitesli veya SRAM XD-R 11 vites uyumlu body ayrıca satılır.