900 BOOST 15X110
900 BOOST 15X110

Sram Ön Hazne 900 Boost 15X110 (404344)

Marka : SRAM
Fiyat : 791,00 TL(KDV Dahil)
197,75 TL 'den başlayan taksitlerle
Turkiye_distributoru
Hedef bir finiş çizgisi, epik macera ya da sadece eve geri dönüşse SRAM'ın yeni 900 göbekleri bu zorluk için hazır. İçeride, pürüzsüz ve dayanıklı DOUBLE TIME tahrik mekanizması, hızlı ve kendinden emin pedal tepkisi için hızlı etkileşim sağlar. SPEEDBALL rulmanları pürüzsüz, uzun ömürlü döndürme performansı sağlar.
DOUBLE TIME mekanizması pürüzsüz, hızlı ve dayanıklı etkileşim sunar
BOOST Bisiklet bileşenlerinde devrim yaratan ilerlemelerle, SRAM'ın XX1, X01 ve X1 gibi dağ bisikleti tasarımcılarına bisikletin performansına odaklanmak için neredeyse sınırsız bir özgürlük verilmiştir. Her ilerleme, paketin tamamının sorunsuz çalışmasını ister. Agresif patika ve enduro binicileri gittikçe daha büyük tekerleklerin avantajlarından yararlanmaktadır, ancak çoğu hala 27.5 "ve 29" tekerleklerini zayıf bir bağlantı olarak görmektedir. Bu nedenle SRAM RockShox amortisörleri için Boost uyumlu donanımlarlar açık standart geliştirmiştir.
SEEKER Bükülmeyin ! 3D hafif güç için dövülmüş ve işlenmiş, flanşlar jantlara doğru açı yapıyor - gerilmiş haldeyken parmakların tam olarak hizalanmasına izin veriyor. 
SIDE SWAP Aksların değiştirilmesi hiç bu kadar kolay olmamıştı. Dişli olmayan yan kapaklar takılabilir ve değiştirilebilir-alet erektirmez.
SPEEDBALL Şimdiye kadar ihtiyaç duyacakları tek ayarlama fabrikada yapıldı. Rulmanların her kısmı aynı tedarikçiden gelir; bu da, her bir rulman deliğinin, rulman tipine tam olarak uyması için hassas bir şekilde işlenebileceği anlamına gelir. 

Delik sayısı : 32

Ağırlık : 150 gram/yaklaşık

Materyal : Alüminyum

Göbek aks sistemi : 110mm Boost

Flanş mesafesi : 66 mm (mid-mid)