(Optional) This text will appear in the inbox preview, but not the email body.Bisikletten fazlası, Aslı Bisiklet


Yılların tutkusu; bisiklet...

Türkiye'de her geçen gün daha çok kişi için bir yaşam tarzı olmaya başlayan bisiklete tutkumuz, 1981 yılında başladı. Uzun yılların getirdiği tecrübeyle amacımız gerek üreterek, gerekse de dünyanın ileri gelen markalarını tüketiciyle buluşturarak bu tutkuyu her geçen gün daha çok kişiyle paylaşmak ve Türkiye'de bisiklet sektörünü daima bir adım ileri taşımak.Standartların üstünde ve yerli; SEDONA...

Yılların deneyimi, 2005 yılında doğan Sedona markamızla yollarla buluştu.Türkiye'nin ilklere imza atan bisiklet markası Sedona, doğduğu günden bugüne bisiklet tutkunlarına sunduğu farklı segmentlerde yüzlerce modeline, her geçen gün yenilerini eklemeye devam ediyor.


Dünyanın markası tek çatı altında...

2001 yılından bugüne Dahon, Merida, Argon18, Sram, RockShox, Zipp, Schwalbe, Zefal, Polisport, Sidi, Santini, Selle Italia, Kask gibi distribütörü olduğumuz 40'tan fazla markayla kaliteye ulaşılabilirlik, Aslı Bisiklet çatısı altında. Bisiklet sektöründeki trendleri ve dünyadaki yenilikleri temsil eden markalarımıza yenilerini eklemek daimi hedefimiz.

 

Akıllı seçim, bisikletFIT...

Bisiklet kullanıcılarının kendi fiziksel yapılarına ve hedeflerine en uygun bisikleti seçmeleri veya mevcut bisikletlerini bu amaçlar doğrultusunda kişilselleştirmeleri için 3D kamera ve analiz sistemi ile hatasız veriler sunan, dünyanın en akıllı BikeFit sistemi idmatch Bike Lab, bisikletFIT hizmetimizle seçimi akıllı bir hale getiriyor.


Bisiklet dünyasına keyifli bir mola; Sedona Concept...

 Bisiklet sektörüne adım attığımız ilk günden beri bisikletin bir spor ya da hobiden fazlası; bir yaşam tarzı olduğuna inandık. Bu yaşam tarzını benimsemiş olanlara ya da benimsemek isteyenlere yeni ve farklı bir buluşma noktası sunmak adına, bisiklet&cafe konseptiyle Sedona Concept’i hayata geçirdik. 2014'ten beri bisiklet dünyasının en iyileri, kahvenin en iyisiyle Sedona Concept'te.


Kalite, tecrübe şimdi bu adreste; www.aslibisiklet.com

Şimdi Aslı Bisiklet'in sizlere sunduğu bisiklete dair sayısız ürün ve hizmet, online mağazamız ile sizlerle.Aslı Bisiklet
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR