Sidi Shot 2 D Zero Yol Ayakkabısı
Sidi Shot 2 D Zero Yol Ayakkabısı
Sidi Shot 2 D Zero Yol Ayakkabısı

Sidi Shot 2 D Zero Yol Ayakkabısı (300907)

Marka : SIDI
Fiyat : 13.880,00 TL(KDV Dahil)
1.791,29 TL 'den başlayan taksitlerle

Sidi Shot 2 D Zero Yol Ayakkabısı

Son derece yenilikçi bir ürün için benzersiz bir tasarım: Yeni Shot 2 DZero ve MTB Tiger 2 SRS DZero, kurucusu Dino Signori'ye bir saygı duruşu niteliğindedir. Altmış yılda yorulmak bilmeyen ve karizmatik kişiliğiyle hem bisiklet hem de motosiklette yüksek kalibreli sporcularla çalışarak şirketi spor dünyasının zirvesine taşıdı.

Bu yeni ayakkabılar, Sidi'nin doğduğu ve Made in Italy ayakkabılarının küçük-büyük mükemmelliklerinin hala tasarlandığı, incelendiği ve üretildiği topraklara derinden bağlı bir gerçeği anlatıyor. Tasarım, Dino Signori'nin dinamik ruhunu, sporculara ve çalışanlara şaka yollu ve onları duyanların zihinlerine kazınmış olarak kalan Venedik lehçesindeki en ünlü ünlemleriyle yansıtıyor. İfadeler, merak ifadelerinden, ayakkabı uzmanlığını geliştirmeye devam etme arzusunu ileten diğer ifadelere kadar yenilikçi teknolojiler geliştirmek için köklerine her zaman değer veren şirketin felsefesinin bir özetidir.

Böylece, modern ve canlı bir tarza sahip olan Sidi DZero, Sidi'nin çevreyi korumaya ve ona saygı duymaya olan bağlılığını anlatırken, yenilikçi Bio Veg malzemesiyle üretilen bir üstte günlük yaşamdan anları özetliyor.

O halde sadece herhangi bir üst kısım değil, endüstriyel atıkların işlenmesinden elde edilen malzemeler ve tamamen doğal, biyolojik olarak parçalanabilen bir mısır nişastası kaplama ile üretilen gerçek bir mücevher. İç taban da kısmen pamuktan ve kısmen yüzde 95 geri dönüştürülmüş PU'dan yapılırken, ambalajda bitkisel boyalar ve ayakkabıları, kutuyu ve yeni teknik kitapçıkları saran ambalaj için kullanılan bir kağıt kullanılır.

Yenilikçi, trend belirleyen ve artık tamamen yeni geliştirilmiş bir tabana sahip olan SHOT, SIDI'nin yollardaki amiral gemisidir. Düşük ağırlık ve mükemmel aerodinamik, yepyeni bir ligde yer alırken, nefes alabilirlik ve rahatlık da arzulanan hiçbir şeyi bırakmaz.

SHOT2'nin SIDI'nin mevcut en iyi teknolojilerini İtalyanların muhteşem tasarım tutkusuyla birleştirmesi boşuna değil. Akıllı Tecno 3 Push kapatma sistemi,yeni entegre topuk pedi ve C-Boost SRS taban ile Shot 2, profesyonel yol bisikleti ayakkabıları için çıtayı daha da yükseltiyor.

 

Çevre açısından sürdürülebilir malzemelerin kullanılması, üretimde ek CO2 emisyonlarını önler:

Geri dönüştürülmüş mikrofiberden yapılmış üst kısım
Pamuklu kumaştan ve %95 geri dönüştürülmüş PU'dan yapılmış iç taban
Geri dönüştürülmüş kağıt/kartondan ve mısır nişastasından yapılmış bitkisel boyalar ve yapıştırıcılar kullanılarak yapılan ambalajlar

 

Sidi Shot 2 Yol Ayakkabısının Öne Çıkan Özellikleri:

C-BOOST SRS TABAN
Taban Değiştirme Sistemine (SRS) sahip yeni, yüksek kaliteli karbon taban ve maksimum ve doğrudan güç aktarımı için orta ayak bölgesine özel uyum. Her adımda ekstra güç ve destek için "BOOST". SRS naylon ve TPU (Termoplastik Poliüretan) ekler, kullanım sırasında en çok zarar görebileceği alanlarda karbonu korur ve yürüyüş sırasında aşınma direncini artırır. Havalandırma deliklerine sahip SRS ekler, ayakkabıdaki hava sirkülasyonunu iyileştirir. Tabandaki oval delikler, kramponun ayar aralığını genişletir (ilave ayar: ± 5 mm). Kilitlerin optimum konumlandırılması için hizalama ölçeği ile. Tüm yaygın yol bisikleti pedal sistemleriyle uyumludur.

 

Comfort Fit İç Taban
Hafıza efektli ergonomik şekilli köpükten yapılmış hafif yastıklamalı iç taban.

 

TechPro Üst
İtalyan yapımı mikrofiber sentetik deri, OEKO-TEX® sertifikasına sahip yenilikçi, yüksek teknoloji ürünü bir sayadır. Düşük ağırlık ile en üst düzeyde dayanıklılık, nefes alabilirlik ve su geçirmezlik sunar.

Entegre Topuk Yastığı
Doğrudan tabana entegre edilmiş geniş ek parça, pedallar dışında bile tutuş sağlar.

 

Refleks Ayarlanabilir Topuk Tutma Aparatı
Bu akıllı teknik çözümle SIDI, topuk bölgesinin bireysel olarak ayarlanabilmesini sağlar. Topuğun ne kadar sıkı veya geniş kapatılacağı iki vidayla kolayca ayarlanabilir. Arttırılmış görünürlük için yansıtıcı ekler ile.

 

Teslimat kapsamı: SIDI Shot2 ayakkabı,taşıma kılıfı

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR