BC 16.16
BC 16.16

Sigma Kablolu Kilometre Saati Bc 16.16 (101096)

Marka : SIGMA
Fiyat : 321,00 TL(KDV Dahil)
107,00 TL 'den başlayan taksitlerle
Turkiye_distributoru
Ulaşım amaçlı biniş için bisiklet bilgisayarları
Yeni ETA (tahmini varış süresi) işlevi, varış noktanıza gelinceye kadar ne kadar süre ve mesafenin kalacağını sürekli olarak hesaplar. Ayrıca her kilometre yakıt tasarrufuna dönüştürülür.
NFC teknolojisi ve ücretsiz SIGMA LINK uygulamasıyla BC16.16, sürüş verilerini programlamak ve indirmek için Android akıllı telefonlarla iletişim kurabilir ve biniş verilerini paylaşabilirsiniz.


Kapsamlı bisiklet fonksiyonları
Yeni dot matris ekran, BC16.16'nın kapsamlı işlevlerini tam metin açıklamaları ve grafiklerle gösterir. BC16.16, klasik bisiklet işlevlerine ek olarak bir arka aydınlatma, bir ETA ekranı, yakıt tasarrufu ve STS CAD versiyonu da mevcut ve ortalama kadansa sahiptir.
12 aylık çalışma istatistikleri
Toplam değerlere ek olarak, BC16.16 son on iki aylık istatistikleri takip eder. "Egzersiz günlüğü", aylık etkinlikleri karşılaştırıp analiz etmeye yardımcı olur.
Güç tasarrufu
5 dakika boyunca işlem yapılmadığında, cihazınız uyku moduna geçer ve beş dakika sonra güç tasarrufu moduna geçer. Bu, güç tüketimini daha da düşürür ve daha uzun pil ömrü sağlar. Entegre ivmeölçer bir hareket tespit ettiğinde, bisiklet bilgisayarı tekrar uyanır ve derhal kullanılmaya hazırdır.
Sıcaklık göstergesi
BC 14.16, BC 16.16 ve BC 23.16 modellerinin tümü, geçerli sıcaklığı görüntülemek için bir termometreye sahiptir.
Hız karşılaştırması
Geçerli ve ortalama hızın karşılaştırılması. Bisiklet sürerken, mevcut ve ortalama hızlarınızdan kalıcı bir karşılaştırma yapılır. Fark yukarı veya aşağı okla gösterilir. Yaklaşık olarak ortalama hızla hareket ederken ok görüntülenmez.
Ayarlanabilir tekerlek boyutları
Bir bisiklet daha var mı? Biniş verilerini ayırmak için BC16.16'ya iki tekerlek boyutları programlanabilir. Kablolu sürüm için, ayarlar menüsünden bisiklet 1'i veya bisiklet 2'yi seçin. STS kablosuz sürümü, verici sinyalini temel alarak bisiklet 1 veya bisiklet 2'den otomatik olarak geçer.
Entegre depolama yongası
Bilgisayar başlığı birimindeki tümleşik bellek çipi sayesinde, tüm toplam değerler ve ayarlar cihazda kalıcı olarak saklanır. Pili değiştirdikten sonra, yalnızca zamanı sıfırlamanız gerekir.
Güç durumu hakkında bilgi
BC 14.16, BC 16.16 ve BC 23.16 modellerinin tümünde bir pil durum göstergesi bulunur. Bilgisayar kafasının ve her vericinin pil seviyesi düzenli aralıklarla kontrol edilir. Bir pil düşükse, cihazda erken bir uyarı görüntülenir.
Uluslararası standart IPX 8'e göre su geçirmezdir.
27 mm x 37 mm

Ortalama hız, Saat (12 / 24s), Geçerli hız, ETA zamanlayıcı, Yakıt tasarrufu ,Azami hız ,Biniş zamanı, Sıcaklık,Toplam mesafe,Toplam yakıt tasarrufu,Toplam sürüş süresi, Yolculuk mesafesi

 

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.