DRAGON 4 SRS MEGA
DRAGON 4 SRS MEGA
DRAGON 4 SRS MEGA

Sidi Dağ Bisikleti Ayakkabısı Dragon 4 Srs Mega (300314)

Marka : SIDI
Fiyat : 1.704,00 TL(KDV Dahil)
284,00 TL 'den başlayan taksitlerle
Turkiye_distributoru

Sidi Dragon 4 SRS mega, güclendirilmiş üst yapısı ve taban yapısı sayesinde kullanıclara hem konfor hem de yüksek performansı bir arada sunuyor

İNDİRİM

Teknolojileri

 

Microfibra Techpro

Techpro, yüksek performans seviyeleri gerektiren sporlar için teknolojik, yenilikçi ve çevre dostu deri alternatifi olarak kabul edilir. Performa TechPro dayanıklılığı, hafifliği, su-geçirmezliği ve çevre dostu özelliklerini taşır ve Oeko-Tex sertifikasına sahiptir.

 

Soft Instep kilit sistemi

Soft Instep kilit sistemi yüzeyi geniş, ısı ile şekillendirilmiş EVA dolguya sahip anatomik kavisli kayıştır. Basıncı eşit bir şekilde dağıtır. SOFT INSTEP kilit sistemi her iki yandan da ayarlanabilir.

 

Techno 3 Push Sistemi

Techno 3 Push sistemi ayakkabı da en uygun fiti sağlar, ayakkabının üst kısmı ayağınıza göre şekillenir. SIDI'nin değişebilir kilit sistemi tescilli tel kabloları ile sağlamlaştırılmıştır. Sürüşte ayarlamalara izin verir. Techno 3 push toka değiştirilebilir yapısı vardır. Düğmeye basın, tokayı çekin ve ayarlayın!

 

Ayarlanabilir topuk tutma tokası

Ayarlanabilir topuk tutma tokası, topuğun üst kısmını sıkılaştırır böylece sprintlerde ve tırmanışlarda topuk sağa sola kaymaz. Mükemmel bir uyum için topuğun her iki yanı da bağımsız olarak ayarlanabilir. Özel ayar için ayarlama vidasını + yönüne çevirerek sıkılaştırın, - yönüne çevirerek de açın. Hafiftir, kullanımı kolaydır ve değiştirilebilir.

 

Tallone Sidi          

Topuk bölümünü en uygun pozisyonda tutar ve uzun süreli basınçlarda ayakkabının deforme olmasını önler.

 

Yüksek güvenlikli velcro

Entegre polimer dişli kayışlar kayış kapatıldığında birbirine kenetlenir. Bu özellik kapatmayı daha güvenli yapar ve kayışlar hareketsiz hale gelir.

 

Kutu içeriği

Ayakkabı
Ayakkabı kılıfı

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.