DRAKO
DRAKO
DRAKO
DRAKO
DRAKO
DRAKO
DRAKO

Sidi Dağ Bisikleti Ayakkabısı Drako (300307)

Marka : SIDI
Fiyat : 1.949,00 TL(KDV Dahil)
324,83 TL 'den başlayan taksitlerle
Turkiye_distributoru
İNDİRİM

Microfibra Techpro

Mikrofiber TechPro PU İtalya üretimidir. Bu teknik ürünler yüksek performans seviyeleri gerektiren sporlar için teknolojik, yenilikçi ve çevre dostu deri alternatifi olarak kabul edilir.

Performa TechPro dayanıklılığı, istikrarı, hafifliği, transparanlığı, su-iticiliği ve çevre dostu özelliklerini birleştirir. Performa TechPro mikrofiber zararlı maddeler içermez, Oeko-Tex sertifikalıdır.

Soft Instep Kapama Sistemi

Soft Instep kapama sistemi geniştir, ısı ile şekillendirilmiş EVA dolguya sahip anatomik kavisli kayış instep alana basıncı eşit bir şekilde dağıtır. SOFT INSTEP kapama sistemi her iki yandan da ayarlanabilir, EVA dolguyu hem aşağıda hem de yukarıda mükemmel şekilde merkeze alır. Sistem Yüksek InStep uzatması ihtiyacını ortadan kaldırır. SOFT INSTEP kapatma sistemi değiştirilebilirdir.

Techno-3 Push Sistemi

Tecno -3 PUSH Sistemi ayakkabının uzunluğu boyunca en uygun fiti arar, ayakkabının üst kısmını ayakkabınıza göre özelleştirir. SIDI'nın güvenilirliği ile bilinen, değişebilir kapama sistemi SIDI'nin tescilli tel kabloları ile iyileştirilmiştir-sürüşte ayarlamalara izin verir, sezgisel ve zahmetsizdir. Tüm SIDI küçük parçalarda gibi, TECHNO-3 PUSH toka servis edilebilir ve değiştirilebilir. Düğmeye basın, tokayı çekin ve ayarlayın! Ayarlanabilir topuk tutma cihazı

Ayarlanabilir topuk tutma cihazı

topuğun üst kısmını güçlendirir ve binicinin topuğu etrafında ayakkabının arkasını kapayarak ayağa uyumunu geliştirir. Topuk tutma cihazı topuğun üst kısmını sıkılaştırır böylece sprintlerde ve tırmanışlarda topuk sağa sola kaymaz. Mükemmel bir uyum için topuğun her iki yanı da bağımsız olarak ayarlanabilir. Özel ayar için ayarlama vidasını + yönüne çevirerek sıkılaştırın, - yönüne çevirerek de açın. Hafiftir, kullanımı kolaydır ve değiştirilebilir.

Tallone Sidi

Takviyeli topuk ayağı en uygun pozisyonda tutar ve aşırı performans veya uzun süreli basınçlarda ayakkabının deforme olmasını önler

Suola MTB SRS Carbon-Ground

Bir önceki Dragon Carbon SRS tabanındak, güç ve dayanıklılıktan taviz verilmeden ağırlığı 100 gram azaltılmış ve MTB performans standardında çıta daha yukarı çekilmiştir. MTB SRS Carbon-Ground taban topukta ve uçta orta-sertlikte karbondan yapılmış değişebilir sırt blokları içerir, ayrıca değişebilir MTB plaka tabanı pedal temasından korumak için yapılmıştır. MTB pedal üreticilerinin çoğu ayakkabı tabanına zarar vermemek için pedal ve taban arasında plaka konulmasını tavsiye ediyor. Pedal sisteminden gelen zarar sonucu MTB plakası değiştirilebilir, plakayı takıp takmamak opsiyoneldir. Sırt blokları ve MTB plakaları kolayca değişebilir ya da çıkartılabilir. Mtb srs carbon-ground tabanı toe-spike ile uyumludur.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR