GUIDE RSC
GUIDE RSC
GUIDE RSC

Sram Hidrolik Disk Fren Seti Arka Guide Rsc (402802)

Marka : SRAM
Fiyat : 2.841,30 TL(KDV Dahil)
473,55 TL 'den başlayan taksitlerle
Turkiye_distributoru
PARADİGMA KAYMASI
Yeni SRAM Guide RSC, her yeni patikayı güvenilir bir eski dost haline getiren, binicilik performansı sunar. SRAM, frenleme güvenilirliği ve kontrolünün mükemmel kombinasyonunu oluşturmak için sıfırdan başladı. Yepyeni SwingLink teknolojisi daha fazla güç, ipeksi pürüzsüz modülasyon ve şimdiye kadar olduğundan daha fazla kol duygusu sağlar. Dikey çizgide güven ve derinliğin hakimiyeti ile her patikada kendi patikanız gibi sürün. 
 
Contact Point Adjustment : Bazı biniciler frenlemede kısa fren kolu hareketini bazıları ise uzun fren kolu hareketini tercih eder. Contact Point Adjust ile  frenleriniz devreye girdiğinde parmaklarınızın konumu seçebilirsiniz. Pedleri hareket ettirmeden frenlerinizin hissini özelleştirmenin hızlı ve kolay bir yoludur. Ayrıca, her iki fren kolunu da aynı hissetmek ve dengelemek için bir yoldur.
 
MatchMaker X Uyumlu: MatchMaker ile gidondaki ağırlığı ve kalabalığı azaltın. SRAM kolları, SRAM® değiştiricileri ve çeşitli RockShox® kontrollerini, hepsi tek bir düzenli, hafif kelepçe ile tutuyor.
 
PiggyBack Rezervuar : SRAM'ın en son kol tasarımı üzerindeki fren hidrolik sıvısı deposu hem performans hem de kullanım kolaylığı için optimize edilmiştir. PiggyBack Rezervuar, fren sıvısını yönetmek için basit, emniyetli bir yol sunar ve aynı zamanda çok yönlü bir kol yerleşimi sağlar.
 
PURE Bladder. SRAM'ın yeni fren kolu tasarımı, hava kabarcıklarının düzenlenmesine ve azaltılmasına yardımcı olan saf olarak adlandırılan yeniden şekillendirilmiş bir Bladder içerir. Blader, havayı kolundan boşaltmak ve sıvıyı tam olarak gereken yere itmek için özel olarak şekillendirilmiştir. Sonuç, güvenilir fren gücü ve tutarlılığı üreten geliştirilmiş arka basınç rahatlığıdır.
 
Erişim ayarlayın. Fren kolunu hissetmek kişisel bir şeydir. Biniciler, bireysel konumlandırma tercihlerinin yanı sıra benzersiz el boyutları ve parmak uzunluklarına sahiptir. Reach Adjust, herkes için maksimum bir tek parmak kontrolü ile fren kolunu ayarlamayı kolaylaştırır.
 
SwingLink :  Yeni SRAM fren kolunu sıkıştırın ve hemen fark edebilirsiniz. Daha az tepkisiz mesafe ve daha pozitif ped etkileşimi. Yeni bir kam sistemi pedleri rotora doğru itmek için daha az manivela atışı gerektirir. Bu harika, ama güçten çok frenleme performansının mükemmel olması için daha fazlası var. Kontrol gereklidir. Birçok fren sistemi tepkisiz mesafeyi modülasyon pahasına en aza indirgemektedir, SwingLink bunu özel kam şekli ile çözer. Pedler rotor ile temas ettiğinde, güç "açma / kapama" fren hissini önleyerek modüle edilir. Güç ve hassaslık arasındaki mükemmel dengedir.
 
TPC Plus (Zamanlama Portu Kapatma). Hidrolik frenin zamanlama bağlantı noktası, hazne ile ana silindirin deliği arasındaki bağlantıdır. Kol sıkıldığında, bu bölgede bir kap conta geçer ve bağlantı noktası kapanır ve böylece sistem basınç altına girer. SRAM'ın yeni zamanlama portu kapatma sistemi olan TPC Plus, dayanıklı contalar ve güvenilir fren gücü ile tutarlılığı üreten ultra pürüzsüz bir silindir çapı bitirme özelliğine sahiptir.

Ağırlık: 263 gram

1800mm hortum uzunluğu

Rotor/adaptör ayrıca satılır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR