GX TRIGGER 2X10 ÖN
GX TRIGGER 2X10 ÖN

Sram Gx Trigger 2X10 İçin Ön 2'Li Vites Kolu (403558)

Marka : SRAM
Fiyat : 780,00 TL(KDV Dahil)
195,00 TL 'den başlayan taksitlerle
Turkiye_distributoru
İNDİRİM

KENDİ YOLUNUZDA BİNİN

Her bisiklet için bir bisikletçi vardır. Bunu yapan bir binici. Bunu bilen bir binici. Bisikleti her zaman yeni yerlere götürmeye hazır binici. GX  kısıtlama olmaksızın binmeyi seven insanlara yönelik bir aktarım sistemidir. Başlangıç seviyesinden en ileri seviyede bisikletçiye kadar kadar GX, sizi istediğiniz yere götüren kişiselleştirilmiş dişli seçenekleri sunar. Almanya'da 1x ve 2x seçenekleri ile tasarlanan SRAM GX, her yere herkese binme gücünü getiriyor.

GX 2x10 vites değiştiricileri, alüminyum bir kola sahiptir, bu da maksimum dayanıklılık ile minimum hafiflikle sunar. Gidon ayarınızı düzene sokmak için GX 2x10 vites değiştiricilerini MatchMaker kelepçesi ile eşleştirin. GX vites değişticiler X0'ın mirasını 2x10 ve EXACT ACTUATION  için optimize edilmiş özellikler ve teknolojilerle değiştiriyor.

Kesin ve güvenilir 10 ileri hız performansı için SRAM'ın 2x10 EXACT ACTUATION 

Çok pozisyonlu montaj

Alüminyum çekme kolu

Teknolojiler: EXACT ACTAUTION T, MatchMaker T uyumluluğu

Exact Actuation

 SRAM bu yol teknolojisini sıfırdan başlattığında MTB'nin kanıtlanmış SRAM 1: 1 harekete geçirme oranını (vites değiştirici kablo hareketi: vites değiştirici hareketi) 10 vites sürüş için tekrar uyguladı. EA, arka vites değiştirici askı tasarımını, sıkı diş boşluğunu ve tam kablo gerilimini dengeleyen huzursuz eylemi basitleştirmeye / dengelemeye yardımcı olur.

Sonuç: sistemi kurmak için en kolay dizin kaydırma sistemi bu şekilde kalır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR