LYRIK RCT3
LYRIK RCT3

Rock Shox Lyrik Rct3 27.5'' Amortisörlü Maşa (404178)

Marka : ROCK SHOX
İndirim Oranı : %23 İndirim
Fiyat : 6.609,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 5.084,00 TL(KDV Dahil)
564,89 TL 'den başlayan taksitlerle
Turkiye_distributoru
İNDİRİM

Lyrik geri döndü, daha sağlam, daha sert, ancak hafif , Bottomless Token ayarlanabilirliğine sahip Solo Hava yayıyla ve ayarlanabilir rebound sönümleyicili (BoXXer'de olduğu gibi) tamamen yeni şasi.
Tabii ki 35 mm'lik fast Black üst tüpler ve sürtünmeyi azaltmak ve daha uzun hizmet aralıkları sağlamak için yeni bir SKF kartuş contası olan bir RCT3 Charge Damper gibi kanıtlanmış özellikleri bulunmaktadır. Lyrik, kendine güveni arttırmak ve sınıfındaki tüm amortisörleri sınırlayan yetenek hatlarını bulanıklaştırmak için üretilmiştir.
Charger Damper
Yeni "Bladder" tasarımı inanılmaz dayanıklıdır ve rebound'u destekler. Mükemmel sönümlemeyi garanti eder, sönümleme direncine karşı koyar ve uzun yokuş aşağı inişle sırasında yağ köpüğünü önler.Rapid Recovery hızlıdır ve hızlı gelen darbeler ve vuruşlarla daha az enerji ile daha fazla kontrol sağlar. Daha fazla kontrol için çalışmanın daha yumuşak ve daha yüksek bir yay hızında kullanılmasını sağlar.
RCT3, ayarlanabilir bir düşük hızlı sıkıştırma ile "Açık", "Pedal" ve "Kilit" özelliklerine sahiptir.
Rapid Recovery
Ardışık darbeler için kim daha fazla süspansiyon mesafesi istemiyor? Rapid Recovery şokun ardışık darbeler arasında daha hızlı iyileşmesini sağlar, tekerleğin zemini daha hassas bir şekilde izlemesine izin verir. Bu aktif süspansiyon sistemi hemen toplamaz bisikletin yay oranının daha yüksek ve daha yumuşak bir bölümüne binmesini sağlar. Rapid Recovery biniciye, daha yumuşak ve daha kontrollü bir sürüş sağlamak için ardışık darbelerden sonra daha fazla tekerlek mesafesi sunar.

Sag Düşümü
Sag'i doğru ayarlamazsanız başkasının bisikletine bindiğinizi hissedebilirsiniz. RockShox Sag gsötergesi direk çatalın üst tüplerine basılır ve mükemmel süspansiyon ayarı kolay ve doğru olur.

Power Bulge
Daha fazla kontrol için kollarınızın daha güçlü olmasını istediğinizde, spor salonuna gidersiniz. Çatalınız için daha fazla dayanıklılığa ihtiyaç duyduğunuzda, Power Bulge ile bunları doldurun. Diğer firmalar destek boyutunu arttırarak ekstra ağırlık eklerler. Power Bulge ise için alt bacağı güçlendirir, rijitliği artırır ve binişinizi en üst düzeye çıkarır.

Bottomless Tokens
İsteğe bağlı ayar pulları (hacim-spacer) ile çatalın hava hacmi düşürülebilir, böylece yay karakteristik eğrisi etkilenebilir. Bu sayede yüksek uç progresyonu ile daha pürüzsüz bir süspansiyon elde edilir.

Teknik Özellikler:
Tekerlek : 27,5"
Şaft tipi : 1,5" 1 1/8" Taper
Şaft uzunluğu : 265 mm
Disk : postmount
Maks.Disk çapı : 200 mm
Seyahat : 180 mm
Mil Tipi : Sokma mil 15x100 mm
Ağırlık : 2005 gram yaklaşık

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.