RED22 BB30 170 MM
RED22 BB30 170 MM

Sram Red22 Bb30 170 Mm Aynakol (404244)

Marka : SRAM
İndirim Oranı : %32 İndirim
Fiyat : 4.474,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 3.040,00 TL(KDV Dahil)
337,78 TL 'den başlayan taksitlerle
Turkiye_distributoru
İNDİRİM

SRAM RED 22. SRAM, 2012'de SRAM RED yeniden tanıtıldığında daha iyi hale getirmek için SRAM'ın ekleyebileceği başka bir şey yoktu. SRAM RED, SRAM'ın geçtiğimiz yıI touting'le yaptığı ve atletlerinin kanıtladığı yeniliklerle yeniden tasarlandı. Hızlı, hafif, aerodinamik, ergonomik, neredeyse sessiz ve tabii ki çığır açan Yaw teknolojisiyle elbette profesyonellerin ihtiyaçlarını karşılayan özellikler ve avantajlar eklendi.

Bu kombinasyona iki adet daha vites eklemek, tartışılması gereken tek gelişmeydi. Eklenen fayda şu ki, ağırlık eklemeden SRAM inanılmaz derecede hızlı ilerleyen ve geriye en iyi ve en yumuşak vites geçişleri sağlayan bir sistemi kuruyor. Ve ilk defa tüm dişlileri kullanılabilir olan sistem size yirmi iki vites sunar. Herhangi bir ödün ve süsleme yok, SRAM True 22 olarak adlandırıyor ; herhangi bir dişli kombinasyonunu kullanabilirsiniz. SRAM RED 22'ye hoşgeldiniz.
Yenilik genellikle en az beklediğiniz yerlerden gelir. Daha hafif bir aynakol yapmak için, SRAM onu daha büyük yaptı. Sertlik eklemek için daha az malzeme kullanıldı .
Yeni aynakol seti, örümceğe kadar Exogram Teknolojisi sayesinde tamamen boştur. Gizli cıvata deseni, karbon fiberin daha iyi kullanımını ve sağlamlığı daha da artırmak ve ağırlık azaltmak içindir.
X-Glide ön dişliler, Yaw ön vites değiştiriciyle optimize edilmiş vites değiştirme performansı için tasarlanmıştır. Sert halkalar (5mm 7075-T6 alüminyum CNC işlenmiş), SRAM XX'den benimsenen ileri bir tasarıma sahip vites yükseltici perçinleme özelliğine sahiptir. CNC işleme, her dişin şekli, rampası ve aynakol dişlisinin neredeyse her kaydırmanın hassas bir şekilde kontrol edilmesini sağlar. 
Exogram teknolojisi, örümceğe kadar geniş, içi boş bir kesit kullanır ve sertliği en üst düzeye çıkarırken ağırlığı en aza indirir. 
Çarpıcı iki tonlu kaplama

Uyumluluk : SRAM RED® & SRAM Force YawT ön attırıcı, SRAM RED® 22 & PC1170 zincirler 

Ağırlık : 557 gram(53-39 için fabrika verisi)

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.