RIVAL
RIVAL
RIVAL

Sram Vites/Fren Kolu Rival (402252)

Marka : SRAM
Fiyat : 1.187,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 735,00 TL(KDV Dahil)
183,75 TL 'den başlayan taksitlerle
Turkiye_distributoru
İNDİRİM
SRAM'ın DoubleTap teknolojisi etrafında inşa edilen SRAM Rival® kontrolleri, diğer rakip vites kollarının erişemediği bir performans avantajı sunar. ZeroLoss vites değiştirme ile birlikte ön vitesler hemen devreye girer ve SRAM RED® gibi SRAM Rival® büyük halkada ön trim konumdadır. 
Eklenen kablo yönlendirme seçenekleri, hem fren hem de vites kablolarının tutma yerinin her iki yanından geçmesine izin verir. SRAM Rival®, SRAM tarafından keşfedilen popüler erişim ayarı özelliğini de içeriyor ve binicilerin fren ve vites kollarını kişiselleştirmelerine izin veriyor. Artık her binicinin DoubleTap® kollarını konumlandırması konusunda bir tercihi var.
Tescilli DoubleTap® teknolojisi, hareket halinde sorunsuz bir yukarı ve aşağı kayma sağlar.
Ergonomik tasarım rahat, aerodinamik ve yalnızca 320g ağırlığındayken tüm kabloları gizler.
Karbon vites kolu hafif, güçlü ve rahat.

DoubleTap®, vites değiştirme işlemlerini daha kolay ve hızlı hale getirir ve iki kollu sistemlerle ilgili hantal ve beceriksiz etkileşimi ortadan kaldırır. DoubleTap, gidondada nerede olursanız olun, minimum çabayla ve azami konforla, kısa, süpürme hareketi ile yukarı ve aşağı değişimleri yönetir.

DoubleTap®, vites değiştirme kolunu tutmak için bir, vites değişimi boyunca yukarı ve aşağı taşımak için toplamda iki kol kullanır. Kollar, birbirlerine ne kadar uzakta kaldığına ve kola ne kadar basınç uyguladığınıza bağlı olacak şekilde düzenlenmiştir.

Ağırlık : 320 gram

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR