ROAM 30 (9QR/15QR)
ROAM 30 (9QR/15QR)

Sram 29 Alüminyum Jant Seti Roam 30 (9Qr/15Qr) Ön (403287)

Marka : SRAM
Fiyat : 2.147,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 1.062,00 TL(KDV Dahil)
177,00 TL 'den başlayan taksitlerle
Turkiye_distributoru
İNDİRİM

İLERİYİ DÜŞÜNME.

Hiçbir şey, her tür binici için tasarlanmış ve hafif ROAM 30'a engel olamaz. WIDE ANGLE jant teknolojisi tutunma ve çekiş güç sayesinde öngörülebilir bir kontrol sağlar. Dirençli alüminyum jantlar ve dayanıklı DOUBLE TIME merkezi ile ROAM 30'a neredeyse her arazide güvenebilirsiniz. ROAM 30'da kalite ve ekonomi her zaman mükemmel performans için bir araya gelir.

Side Swap- Mandalların değiştirilmesi hiç bu kadar kolay olmamıştı. Dişsiz yan kapaklar takılabilir ve el ile değiştirilebilir; alet gerekli değildir. Sol kapak sağdakinin aynısıdır.

Solo Spoke ile asla yanlış yapmazsınız. SRAM tekerlek tasarımı, farklı tel uzunluklarına duyulan gereksinimi ortadan kaldırır - tek boy tel tümtekerleğe uygundur. Bu özdeş uzunluklu tasarım, sağ ön / arka / aktarım tarafında / yan tarafta tellerin uzunluğunu merak etmemeniz anlamına geliyor.

Konik Çekirdek. Doğru yerde güçlüdür. SRAM jantlarının yan duvarları, büyük etkilere dayanabilmek için kanatlarla takviye edilmiştir. Ancak yan duvarlar daha sonra merkeze doğru daralmaktadır. Sonuç mükemmel çukur direncine sahip çok hafif bir jant oluşturur.

Geniş Açı.  Köşeleri istediğiniz kadar hızlı dönün. SRAM tekerlekleri ağırlık arttırmaksızın daha geniş bir jant profiline sahiptir. Bu profil lastiği daha iyi tutar, lastiğin burkulmasını engeller ve size virajlarda üstün konfor ve çekiş sağlar. 21 mm iç genişlik.

Speedball Binicilerin ihtiyaç duyacakları tek ayar fabrikada yapıldı. Rulmanların her biri aynı tedarikçiden gelir; bu da her rulman deliğinin, rulman türüne tam olarak uyması için hassas bir şekilde işlenebileceği anlamına gelir. Toleranslar bu kadar sıkı olduğunda, her sürüşün ardından rulmanların ayarlandığı günler sona erdi.

XD Sürücü Gövdesi XD, 10 diş küçük kaset dişlisinin kullanılmasına izin veren ve kaset ile geliştirilmiş bir arabirim sağlayan yeni bir kaset sürücüsü gövdesi tasarımıdır.

Ağırlık : 1870 gram/ set

Fren standardı :6-delik

Kullanım : MTB

Çember genişliği : iç 21mm/ dış 26mm

QR mandal dahildir, sokma mil adaptörü yanında gelir.

Tubeless'a hazırdır(dönüşüm kiti dahildir)

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR