Rock Shox Paragon Gold Rl 28
Rock Shox Paragon Gold Rl 28

Rock Shox Paragon Gold Rl 28'' Amortisörlü Maşa (404472)

Marka : ROCK SHOX
Fiyat : 1.949,00 TL(KDV Dahil)
324,83 TL 'den başlayan taksitlerle
Turkiye_distributoru

Trekking performans ve verimlilikte ew dönemi
Her köşede yeni bir keşif var. Her kilometre bir görüş açısı getirir. Bir koku. Beklenmeyen bir duygu. Macera ruhunuzu zenginleştiren kısa bir an. Doğru yapıldığında, trekkinge özel süspansiyon, bu anların çoğunu, binicilere hiç olmadığı kadar uzun mesafeler için daha verimli ve konforlu hale getiren teknolojiler sağlar.
RockShox optik olarak revize edilen Paragon süspansiyon çatalı, üstün performans seviyesini birleştiriyor ve dağ bisikletçileri RockShox'dan beklediği gibi, şimdi de 700c'lik bir trekking tasarımına sahip. Paragon'un kalbi hem yolun hem de yolun kenarına çıkma yeteneğinde yatmaktadır. Daha az titreşim, biniciye aktarılır ve konforlu trekking menzilini arttırır. Hafif, sonsuz ayarlanabilir Solo Hava yayı, sürücünün kişisel tercihlerini karşılamak için çatalın ince ayarını yapmasına izin verir. Yolculuğundaki yeni kaldırımların meraklıları için in-ride ayarlanabilir kilitleme ile eşleştirilen Paragon, hem akıllı hem de basit bir trekking yapar.
Bu düşünceli tasarım, çatal ayağı ve çamurluk ve çatal ayaklarına entegre edilmiş jant / diskli özel bağlantı parçalarına benzersiz bir ışık montajını birleştirir. Dinamo kabloları bile, çatal bacağından aşağıya şık ve entegre bir kapak altında çalışır ve güvenli ve gizli tutulur.
Solo Air
Aydınlatılmış tasarımı, çatallarınize tek bir Schrader vanasıyla hava ekleyerek hem pozitif hem de negatif hava yayı haznelerini aynı anda doldurmanızı sağlar. Yani her zaman Yin ve Yang gibi mükemmel bir dengede olurlar. Piyasadaki en hafif hava yayı ile saniyeler içinde kurulabileceğiniz bir konforlu öngörülebilir sürüş.
TurnKey
Bu özel teknoloji Gizli Servis gibi çok çalışıyor. Çatal kilitlendiğinde büyük bir kayaya çarpacak olursanız, TurnKey'nin patentli patlatma tasarımı sizin için mermiyi alır ve beklenmedik vuruşu anında emer.
Teknik Özellikler:
Şaft:1-1/8
Fren:Post mount Disk(V-fren uyumlu değildir)
Maksimum disk:160mm
Çalışma Mesafesi : 50mm
Aks Uyumluluğu: 9X100mm
Ağırlık:1928gr
Parça No: 00.4018.459.000

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.