Schwalbe One Evo 700X30 Dış Lastik
Schwalbe One Evo 700X30 Dış Lastik

Schwalbe One Evo 700X30 Dış Lastik (405868)

Marka : SCHWALBE
Fiyat : 1.270,00 TL(KDV Dahil)
211,67 TL 'den başlayan taksitlerle

Schwalbe One Evo Folding 700X30 

Schwalbe'nin 2017 için yeni profili olan mutlak ileri teknoloji lastiği.

Bu teknik mucize için sadece bu lastik için özel yeni üretim tesisleri yapıldı. Sadece son zamanlarda temin edilebilen, özel olarak eğitilmiş teknisyenlerden oluşan bir ekip tarafından işlenen yüksek oranda uzmanlaşmış polimer elyaflar kullanılmaktadır.

Her ne kadar sonuç mutlak en hafif olmasa da, hiçbir zaman dahi lastiklerden önce özelliklerin toplamı değildir. Yüksek ıslak kavrama, düşük yuvarlanma direnci ve düşük ağırlığa sahip aşırı delinme direnci bu mücevher parçasını karakterize eder.

"Mükemmel çok yönlü? Zengin sürüş izlenimi, direksiyon davranışı nötrdür? Çok iyi ıslak yol tutuşu? Yüksek delinme direnci." TOUR, 6.000 kilometrelik bir dayanıklılık testi yaptı: "Doğrudan Conti yarışmacısından daha hafif olmasına rağmen, ONE, sırtında hala saygın bir kilometreye izin veren bol miktarda kauçuk var. Arka lastik yaklaşık 6.000 kilometrede kırılmamış olarak kaldı; O şimdi hafif açısaldır, ama yine de küçük taşlara ve kesiklere karşı savunmadadır. Ön lastikte mesafe nedir? Güney İtalyan Brombeerheckentorn tarafından atılım haricinde? neredeyse hiç iz bırakmadan geçti.

OneStar Triple Compound
En modern polimerlerin kullanımı, tüm Schwalbe kauçuk bileşiklerinin şimdiye kadar en düşük yuvarlanma direncini sağlar.
Daha fazla tutuş ve dinamik optik için aerodinamik olarak optimize edilmiş, çevresel oluk profili.

Evolution Line
Evolution lastikleri, Schwalbean'ın sunduğu en üst modellerdir. Son derece hızlı, çok kilometreli çok hafif, bu lastikleri tüm hırslı sporcular için ilk seçenek haline getiriyor! Schwalbe, en iyi ürünlerini yalnızca bir lastiğin tüm gereksinimlerini karşılamak için mevcut en iyi malzemelerle kullanır!

V-Guard
Kesilmeye karşı son derece dirençli, yüksek teknoloji ürünü bir elyaf, çok hafif lastikler için bile son derece yüksek bir delinme direnci seviyesini garanti etmeyi mümkün kılar. Yan duvar koruması SnakeSkin ile birlikte Çift Savunma tekniğinden bahsediyoruz.

Liteskin
En kolay seçenek. LiteSkin MTB lastikleri SnakeSkin kullanmaz, aynı zamanda yüksek basınçta kararlı lastik göbeğine sahiptir. Çabadan uzak durmayan bu lastikleri ayrıca tüplü Tubeless'a dönüştürebilir.

özellikler:

Lastik Tipi: Katlanır
Uygulama: yol
profil: HS462A
EPI: 127
Boyut (inç): 28 | 700 x 30C
boyut (ETRTO): 622-30
Barometre: 6,0 - 9,0 bar (85-130 PSI)
Bileşik: OneStar bileşiği (OSC)
maksimum yük: 75 kg
Ağırlık: 265g
Ürün kodu: 11653988

Kutu içeriği: 1 adet dış lastik

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR