Schwalbe Racing Ray TLE 29X2.25 Lastik
Schwalbe Racing Ray TLE 29X2.25 Lastik
Schwalbe Racing Ray TLE 29X2.25 Lastik
Schwalbe Racing Ray TLE 29X2.25 Lastik
Schwalbe Racing Ray TLE 29X2.25 Lastik
Schwalbe Racing Ray TLE 29X2.25 Lastik

Schwalbe Racing Ray TLE 29X2.25 Lastik (405747)

Marka : SCHWALBE
Fiyat : 2.150,00 TL(KDV Dahil)
358,33 TL 'den başlayan taksitlerle

SCHWALBE Tire Racing Ray 29 x 2.25 Super Race ADDIX Speed TLE | 2021

Çok yönlü Addix Speed ​​Compound ile eşleştirilmiş agresif bir XC profili, Racing Ray'i bir XC silahı ve Racing Ralph'e dahice bir katkı haline getiriyor.

Özellikle ön tekerlek için geliştirilen lastik, virajlarda son derece iyi çekiş ve hassas direksiyon davranışı ile etkileyicidir. Uzun ve yuvarlatılmış kenarlara sahip ofset merkezi çıkıntılar, maksimum viraj tutuşu ve frenleme gücü sağlar ve aynı zamanda düzgün yuvarlanma davranışı ve düşük yuvarlanma direnci sağlar. Dengeli omuz blokları, özellikle yüksek hızda viraj alırken burkulmayı bastırır ve sınır alanını genişletir. Geniş alanlar ayrıca çekişi artırır ve lastiğin kendi kendini temizleme özelliklerini güçlendirir.
ADDIX Speed ​​Compound sayesinde, bu yarış lastiğinin genel konsepti mümkün olan en iyi şekilde tamamlanır. Ek olarak, yeni lastik, kesilmelere karşı daha iyi koruma sağlamak için alt yüzeyde özel  bir kumaşa sahiptir.

29 "varyantında, sırt bloklarının düzeni daha geniş temas alanına uyarlanmıştır Bu, büyük tekerleklerin performans avantajlarını daha da iyi ortaya çıkarır.

ADDIX
Performance Line'daki lastikler için yeni bileşik, daha fazla yol tutuş, daha fazla hız, daha fazla kilometre performansı.
Schwalbe bunu, kauçuk bileşiğinin üretimi için bileşenlerin daha hassas bir şekilde eklenebildiği yeni bir karıştırma işlemiyle başardı.

ADDIX Speed
Evrensel bileşik. En geniş kullanım alanına sahiptir. XC, AM ve iz için ideal! Yoğun kullanımda bile: daha fazla kilometre ve daha uzun hizmet ömrü.

TLE - Tubeless Easy
Yeni bir monofilament yan kumaş, önceki standarda göre üç avantaj sağlar:
Daha da iyi kesilme güvenliği, daha fazla delinme direnci ve hepsinden önemlisi, son derece kolay iç lastiksiz kullanım sağlar. Sızdırmazlık için DOC BLUE kullanımı gereklidir, ancak bunun dışında montaj gerçek iç lastiksiz lastiklerde olduğu kadar kolaydır. Tubeless Easy ile artık yoğun sallama ve sık pompalama ile uzun dönüşüm süreçleri yok.

Süper race
Arazi sürücüleri için nihai rekabet yapısı - hız önemli olduğunda. En iyi kontrol ve düşük yuvarlanma direnci. Olağanüstü esneklik tümsekleri filtreler, sürücüyü rahatlatır ve inanılmaz bir çekiş sağlar. En iyi zamanlar için avlanmanın ön koşulu.

Transparent skin series
Şık şeffaf yan duvarlara sahip yüksek kaliteli, sportif bisiklet lastikleri. MTB, toprak, çakıl veya yarış bisikleti için benzersiz görünüm. Üst düzey bisikletler için sansasyonel ekipman.


Teknik özellikler:

Lastik tipi: katlanır lastik
kullanım amacı: Kros, Maraton, Tüm Dağ ve Patika
Boyut (inç): 29 x 2,25
Boyut (ETRTO): 57 - 622
Uygulama: Tubeless Easy, Süper Race
Kauçuk bileşiği: ADDIX Speed
Karkas: 67 TPI
E-bisiklet uyumluluğu: hayır
Profil: HS489
Hava basıncı: 1,8 - 3,7 bar (26-54 PSI)
Önerilen jant genişliği: 19-29 mm
Maksimum yük: 120 kg
Renk: siyah, şeffaf (kahverengi)

Üreticiye göre ağırlık: 645g
Ağırlık tartıldı: 711g


Teslimat kapsamı: 1x lastik SCHWALBE Racing Ray 29 x 2.25 Super Race ADDIX Speed ​​TLE 

Not: Lastiklerin ağırlıkları üretime göre değişiklik gösterebilir.


EAN: 4026495879637
MPN: 11654050.01

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR