SID RL 15QR TAPER
SID RL 15QR TAPER

Rock Shox Sid Rl 15Qr Taper 29'' Amortisörlü Maşa (404167)

Marka : ROCK SHOX
Fiyat : 3.999,00 TL(KDV Dahil)
444,33 TL 'den başlayan taksitlerle
Turkiye_distributoru

Dig Valve

RockShox, düşük ve yüksek hızla sıkıştırma için optimum seviyede kontrol sağlayan Dig Valve'ı yerleştirmek için rebound pistonunu yeniden tasarladı ve biniciye doğru miktarda destek ve darbe emici sağlamak için yağ akışını dikkatli bir şekilde kontrol etti. Pistonun yeniden tasarlanması, hızlı çekiş ve daha kontrollü bir sürüş için şokun ardışık darbeler arasında daha hızlı iyileşmesini sağlayan bir geri tepme ayarı olan Rapid Recovery'i kullanmanıza olanak tanır.

Motion Control

Ay'da binmeyi düşünün. Dönmüş tepeler, kraterlerden fırlayan ezilmiş kayalar... Kraterler. Hiçbir yerçekimi yok, bu nedenle bir chairlift gerekmez. Ne yazık ki ayda kalamazsınız, yeryüzü yerçekimine sahiptir, bu nedenle inişin yanı sıra tırmanan süspansiyon gerekecektir. Hareket kontrolü damper teknolojisi ile bunu yaparsınız.

Solo Air

Solo Air Budist rahip gibidir. Aydınlanmış tasarımı tek bir Schrader valfı vasıtasıyla çatallarınıza hava eklemenizi ve hem pozitif hem de negatif hava püskürtme odalarını doldurmanızı sağlar. Dolayısıyla, Yin ve Yang gibi daima mükemmel denge içindedirler.

OneLoc

Yeni OneLoc uzaktan kumandası ile tüm süspansiyon kontrolü parmak uçlarınızdadır. Gidon barındaki artan kaldıraç, daha yumuşak ve daha kolay bir harekete geçirme olarak tercüme edilir. Sayısız montaj seçeneği (sağdan sola, gidonun altında veya üstünde, uzun veya standart kelepçe) SRAM'ın aktarım sistemleri, frenler ve RockShox'un Reverb uzaktan kumandası için ideal bir partnerdir.

Power Bulge

Daha fazla kontrol için kollarınızın daha güçlü olmasını istediğinizde, spor salonuna gidersiniz. Çatalınız için daha fazla dayanıklılığa ihtiyaç duyduğunuzda, Power Bulge ile bunları doldurun. Diğer firmalar destek boyutunu arttırarak ekstra ağırlık eklerler. Power Bulge ise için alt bacağı güçlendirir, rijitliği artırır ve binişinizi en üst düzeye çıkarır. 

Sag Düşümü

Sag'i doğru ayarlamazsanız başkasının bisikletine bindiğinizi hissedebilirsiniz. RockShox Sag gsötergesi direk çatalın üst tüplerine basılır ve mükemmel süspansiyon ayarı kolay ve doğru olur.

Ağırlık : 1562 gram

Tekerlek ölçüsü : 29

Şaft tipi : Konik

Şaft : 1 1/2" - 1 1/8"

Seyahat : 100 mm

Disc . post mount

Maks.disk çapı : 200 mm

Mil: Sokma mil 15x100 mm