SID XX  15QR TAPER
SID XX  15QR TAPER
SID XX  15QR TAPER

Rock Shox Sid Xx 15Qr Taper 27.5'' Amortisörlü Maşa (401918)

Marka : ROCK SHOX
Fiyat : 6.769,00 TL(KDV Dahil)
873,58 TL 'den başlayan taksitlerle
Turkiye_distributoru

Dig Valve

RockShox, düşük ve yüksek hızla sıkıştırma için optimum seviyede kontrol sağlayan Dig Valve'ı yerleştirmek için rebound pistonunu yeniden tasarladı ve biniciye doğru miktarda destek ve darbe emici sağlamak için yağ akışını dikkatli bir şekilde kontrol etti. Pistonun yeniden tasarlanması, hızlı çekiş ve daha kontrollü bir sürüş için şokun ardışık darbeler arasında daha hızlı iyileşmesini sağlayan bir geri tepme ayarı olan Rapid Recovery'i kullanmanıza olanak tanır.

XX Motion Control DNA damping

SID XX'nin kalbi Motion Control DNA sönümleyicidr. Süper hafif, hidrolik XLoc uzaktan kumanda kolunu bırakmak zorunda kalmadan çatalın herhangi bir zaman kolayca kilitlenmesini sağlar. Dahası Dual Flow rebound sönümleme, araziye ve binicilerin tercihlerine uyacak şekilde ayarlanabilir. Dual Flow, küçük ve büyük darbeler için iki bağımsız sönüm devresi içerir.

Rapid Recovery

Ardışık darbeler için kim daha fazla süspansiyon mesafesi  istemiyor? Rapid Recovery şokun ardışık darbeler arasında daha hızlı iyileşmesini sağlar, tekerleğin zemini daha hassas bir şekilde izlemesine izin verir. Bu aktif süspansiyon sistemi hemen toplamaz bisikletin yay oranının daha yüksek ve daha yumuşak bir bölümüne binmesini sağlar. Rapid Recovery biniciye, daha yumuşak ve daha kontrollü bir sürüş sağlamak için ardışık darbelerden sonra  daha fazla tekerlek mesafesi sunar.

Solo Air

Solo Air Budist rahip gibidir. Aydınlanmış tasarımı tek bir Schrader valfı vasıtasıyla çatallarınıza hava eklemenizi ve hem pozitif hem de negatif hava püskürtme odalarını doldurmanızı sağlar. Dolayısıyla, Yin ve Yang gibi daima mükemmel denge içindedirler. 

Power Bulge

Daha fazla kontrol için kollarınızın daha güçlü olmasını istediğinizde, spor salonuna gidersiniz. Maşanız için daha fazla dayanıklılığa ihtiyaç duyduğunuzda, Power Bulge ile bunları doldurun. Diğer firmalar destek boyutunu arttırarak ekstra ağırlık eklerler. Power Bulge ise   alt bacağı güçlendirir, rijitliği artırır ve binişinizi en üst düzeye çıkarır.

Sag Düşümü

Sag'i doğru ayarlamazsanız başkasının bisikletine bindiğinizi hissedebilirsiniz. RockShox  Sag gsötergesi direk çatalın üst tüplerine basılır ve mükemmel süspansiyon ayarı kolay ve doğru olur.

 Teknik Özellikler:

Ağırlık : 1572 gram

Tekerlek çapı : 27.5

Çalışma mesafesi : 100 mm

Şaft tipi : Konik

Şaft : 1 1/2" - 1 1/8"

Disc.Mount : Postmount

Maks.Disk Çapı : 200 mm

Mil tipi : 15*100 mm MaxleLite sokma mil

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR