SID XX WC 9QR TAPER
SID XX WC 9QR TAPER
SID XX WC 9QR TAPER

Rock Shox Sid Xx Wc 9Qr Taper 29'' Amortisörlü Maşa (401925)

Marka : ROCK SHOX
Fiyat : 5.639,00 TL(KDV Dahil)
727,74 TL 'den başlayan taksitlerle
Turkiye_distributoru
İNDİRİM
Rock Shox SID XX Solo Air XLoc 29 "100 mm tam bir XC yarış amortisörüdür.. Sadece tek parça karbon şaftı/ tacı, 100 grama yakın ağırlığı tasarrufuyla kalmaz aynı zamanda gelişmiş sağlamlık ve uzaktan kilitleme  ile SID XX WC sizi doğrudan en öne taşır.
XC yarışında liderseniz, düşünmeye, ellerinizi gidondan ayırmaya pek vakit yoktur. Bu nedenle SID XX Dünya Kupası XLOC uzaktan kilitleme anahtarı ile donatılmıştır. Düzgün ve zahmetsizce kullanmak için hidrolik olarak etkinleştirilen XLOC uzaktan kumandası, pürüzsüz bölümler için bir kilitleme girişi yaparak verimliliğinizi artırır ve etkinleştirmek için çatala eğilme ihtiyacını ortadan kaldırır.
Monarch şokunda ilk tanıtılan Rapid Recovery rebound sönümleme, maşa bacakları arazideki seyahatlerinde daha yüksek sürüşle izleyebilmenize yardımcı olur. Rapid Recovery, geri tepmeyi hızlandırarak, bir sonraki darbeye hazırlık aşamasında tekerleğin daha hızlı tepki vermesini sağlar. Yavaş başlayan geri tepme , çatal tam genişlemeye geri döndüğünde dip yapmasını engeller. Düşük hızlı geri tepme sönümlemesi, yüksek hız önceden ayarlanmışken bacak altındaki kırmızı düğme ile ayarlanabilir.
SID'in şasisine dikkatlice göz attığınızda bu çatalın hedefinin, biniş deneyiminizi mümkün olduğunca eğlenceli hale getirmek olduğunu görürsünüz.
Kılavuzlar ve  ipuçları sayesinde kurulum kolaydır. Bir hava basıncı çizelgesi başlangıç PSI ölçümlerini verir ve bacaklardaki mesafe / sarkma göstergeleri ince ayarı basitleştirir.
Hızlı ve yavaş geri tepme yönleri çatalın üzerinde belirgin bir şekilde gösterilir, böylece dönüşün yönünü unutmazsınız. Rapid Recovery geri tepmesi her zamankinden daha yavaş hissetme eğilimi gösterir.
Teknik Özellikler:
Ağırlık : 1606 gram 
Tekerlek ölçüsü : 29 
Şaft tipi: Konik
Şaft : 1 1/8" -1 5"
Seyahat : 100 mm 
Disc : Postmount
Max.Disc. Çapı : 200 mm
Mil tipi : 15*100 mm MaxleLite sokma mil
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR