Sidi Eagle 10 Mega Dağ Bisikleti Ayakkabısı
Sidi Eagle 10 Mega Dağ Bisikleti Ayakkabısı
Sidi Eagle 10 Mega Dağ Bisikleti Ayakkabısı
Sidi Eagle 10 Mega Dağ Bisikleti Ayakkabısı

Sidi Eagle 10 Mega Dağ Bisikleti Ayakkabısı (300804)

Marka : SIDI
Fiyat : 6.790,00 TL(KDV Dahil)
754,44 TL 'den başlayan taksitlerle

SIDI MEGA: PERFORMANS VE EKSTRA KONFOR

Mega modelleri, tüm ayak yapılarına uyacak şekilde değiştirilmiş bir uyum sunar.
Sidi, müşterilerinin geri bildirimlerine göre, tüm bisikletçilerin ihtiyaçlarına cevap vermek için Genius10,eagle10,Ergo 5, Dragon 5, Alba 2 ve Trace 2 için mevcut olan Mega fit'i sunuyor. Bu uyum, özellikle daha büyük ayak şekline ve yüksek basamağa sahip biniciler veya daha az kısıtlı bir şekilde binmek isteyen herkes için tasarlanmıştır.
Bu özel kategori, farklı ölçüleri denemesine ve özel bir desteğe ihtiyaç duyulduğu durumlarda mevcut özel bir hafızalı iç taban kullanmasına rağmen, standart bir modelde ayaklarını düzgün bir şekilde yerleştiremeyen binicileri memnun etmek için özel olarak tasarlanmıştır.
Mega ayakkabılar, tarak kemiği alan seviyesinde her iki tarafta 2 ekstra mm'ye sahiptir. Normal bir ayakkabıdan 4 mm daha büyüktürler, ancak aynı hacmi korurlar ve performans gösteren bir ürünün tüm özelliklerini garanti ederler. Mega basitçe daha geniş anlamına gelir.
Tüketiciler,  Mega ayakkabıyı özel bir simgeden ve bir bisiklet mağazasını ziyaret ederken altı modele uygulanan MEGA kelimesinden ayırt edebilirler. Hem simge hem de yazı, uyumun normalden farklı olduğunu onaylar.

Teknik Özellikler:


MTB RS17 taban
Daha hafif ve daha performanslı olan yeni Sidi MTB tabanı, PU (poliüretan) uçlu naylondan yapılmıştır. Taban sırtının şekli dağ bisikleti için özel olarak tasarlanmıştır, iyi bir tutuş sağlar, çamur dağılımını kolaylaştırır ve doğru dengeyi sağlar. Sidi logolu merkezi ek, kaymaz olarak çalışır ve özellikle daha az deneyimli kullanıcılar için pratik ve kullanışlıdır. Özellikle yürürken daha fazla aşınmaya maruz kalan ayak parmağı alanı vidalarla değiştirilebilir ve yine de özellikle çamurlu zeminlerde çekişi iyileştirmek için krampon takma imkanı sunar. RS17, pedal çevirme sertliği ve yürüme için fleksiyon açısından nihai sonucu temsil eder.
Tecno 3 Sistemi
SIDI’nin TECHNO-3 SYSTEM kadranları ayakkabının tüm uzunluğu boyunca uyum sağlar ve üst kısmı kişiselleştirilmiş bir uyum için ayak şekline uyarlar. SIDI’nin ünlü güvenilir ve değiştirilebilir kapakları, sezgisel ve zahmetsiz anında ayarlamalar için tamamen bağlayıcı olmayan tamamen yeni bir tescilli SIDI Wire malzemesi ile geliştirilmiştir. Çoğu SIDI küçük parçası gibi, TECNO-3 BUCKLE servis edilebilir ve değiştirilebilir.
Yumuşak Basamak 4
Soft Instep 3 sisteminin daha dar ve daha hafif bir gelişimi. Anatomik biçim, optimum ayarlama ve ayak tabanında eşit basınç dağılımı sağlar. TECNO-3 döner kilit ile her iki tarafta ayarlanabilir.
Microtech
Direnç, stabilite, hafiflik, şeffaflık, su geçirmezlik ve çevre dostu özellikler içerir. “Water-Tech” su arıtımı kullanılarak üretilmiştir. Daha düşük çevresel etki, havaya ve çalışma ortamına daha az zararlı emisyonlar ve çözücülerin değil, su bazlı ürünlerin kullanılması, hem çevreye hem de son kullanıcıya faydalıdır.
Fotolüminesan
Fotolüminesan malzeme gün ışığını emer ve karanlıkta bırakır. Böylelikle parlak ayakkabılar geceleri en iyi ve çevre dostu görüşü sağlar.
Kauçuk Burun
Darbelere ve aşınmaya karşı etkili koruma için yerleşik, kauçuk burunlu.


Malzeme: üst: mikrofiber
Taban: karbon fiber takviyeli naylon
Tek standart: tüm yaygın MTB pedal sistemleriyle uyumlu

Not: kilit (kal) sistemi daima pedal ile birlikte gelir,ayakkabı ile satılmaz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR