TIGER MATT SRS
TIGER MATT SRS
TIGER MATT SRS

Sidi Tiger Matt Srs Dağ Bisiklet Ayakkabısı (300583)

Marka : SIDI
Fiyat : 3.199,00 TL(KDV Dahil)
355,44 TL 'den başlayan taksitlerle

Bisiklet Ayakkabısı

Sidi Tiger MTB 
Her zaman bisikletin en büyük yıldızlarının gözdesi olan Sidi, ayakkabıyı düz bir şekilde simetrik olarak kapatan yeniden tasarlanmış aerodinamik üst ve merkezi Double Tecno-3 kadranları ile popüler Drako SRS Carbon üzerine inşa edilen yeni bir üst seviye ayakkabı olan Tiger ile bir kez daha yenilik yaptı. daha iyi özel uyum. Tiger'ın mikrofiber TechPro üst kısmı, Sidi'nin 40 yılı aşkın süredir sporun üstünde beklediğiniz tüm şık tasarıma sahiptir. Güncellemeler arasında, ayakkabı çevresindeki hava akışına yardımcı olmak için tasarlanan çarpıcı yeni kabartmalı grafikler ve yaz yarışının zirvesinde ayakları daha serin tutmak için toebox ve ayakkabının yan tarafında daha fazla havalandırma bulunuyor.

Sidi Tiger'ınızı nasıl giyersiniz?

 

Sidi Tiger Mountainbike Ayakkabı Detayları
MTB SRS CARBON-GROUND Sole, güç veya dayanıklılıktan ödün vermeden önceki Dragon Carbon SRS tabanına kıyasla çift başına yaklaşık 100 gram bırakarak dağ bisikleti performansı standardını yükseltiyor. MTB SRS KARBONGROUND Taban, orta modüllü bir karbon tabanına takılan ayak parmağında ve topukta değiştirilebilir sırt bloklarından ve pedal temasından kaynaklanan tek hasarı önlemek için tasarlanmış yenilikçi Değiştirilebilir MTB Plakasından oluşur. Çoğu Çift Tutma Çubuğu tipi MTB Pedalları (Crankbrothers ve LOOK gibi), tabanın çatlamasını veya çentiklenmesini önlemek için kilit ve ayakkabı arasında bir takviye plakası kullanılmasını önerir. MTB Plakası pedal sisteminin hasar görmesi durumunda değiştirilebilir, bu nedenle satış sonrası takviye plakasının ağırlığını eklemek isteğe bağlıdır. Ground SRS basamakları ve MTB Plakası kolayca çıkarılabilir ve değiştirilebilir. MTB SRS CARBON-GROUND Taban parmak uçlarıyla uyumludur.

ÇİFT TECNO 3 PUSH SİSTEMİ tek bir tabana yerleştirilir, bu da ayakkabı giymeyi ve çıkarmayı hızlandırır. Merkezi mekanizma, ayakkabının iç ve dış tarafı arasında mükemmel bir gerginlik dengesi oluşturur. Simetrik mekanizma, her ara parçaya mükemmel bir şekilde kapanmayı garanti eder. Monofilament tokaya eklenen yenilikçi bir düğme, itilirse, ayarı kolaylaştırmak için tokayı kaldırır.

AYARLANABİLİR TOPUK TUTMA CİHAZI topuk kupasının üstünü güçlendirir ve ayakkabının arkasını sürücünün topuk etrafında güvenli bir şekilde kapatarak uyumu iyileştirir. Topuk tutma cihazı, topuk kupasının üstünü sıkar, böylece topuk dik tırmanışlar veya sprintler sırasında kaymaz. Topuğun her iki tarafı da mükemmel uyum için bağımsız olarak ayarlanabilir. Özel bir ayar için, topuk tutma cihazını sıkmak için vidayı + işaretine ve açmak için - işaretine doğru çevirin. Hafif, kullanımı kolay ve değiştirilebilir. Pedal çevirirken ek güvenlik için, yeni ayarlanabilir topuk cihazında karanlık koşullarda daha fazla görünürlük sağlamak için refleks uçlar bulunur.