Sidi Zero Gore 2 Yol Ayakkabı
Sidi Zero Gore 2 Yol Ayakkabı
Sidi Zero Gore 2 Yol Ayakkabı
Sidi Zero Gore 2 Yol Bisiklet Ayakkabısı

Sidi Zero Gore 2 Yol Bisiklet Ayakkabısı (300717)

Marka : SIDI
Fiyat : 6.730,00 TL(KDV Dahil)
868,54 TL 'den başlayan taksitlerle

SIDI ZERO GORE2 YOL AYAKKABISI

Mükemmel uyum, çok iyi güç aktarımı ve uzun dayanıklılık ile ayak bileği yüksek yarış bisikleti kış ayakkabısı. Kanca ve Döngü bağlantılı neopren şaft ve kanıtlanmış GORE-TEX® membran, soğuk kışlarda rüzgar ve sisli soğuk kışlarda bile ayaklarınızın kuru ve rahat bir şekilde sıcak kalmasını sağlar.

SIDI Zero Gore2'nin Özellikleri


TECNO-3 SİSTEMİ
SIDI’nin TECHNO-3 SYSTEM kadranları ayakkabının tüm uzunluğu boyunca uyum sağlar ve üst kısmı kişiselleştirilmiş bir uyum için ayağın şekline uyarlar.

SIDI’nin ünlü güvenilir ve değiştirilebilir kapakları, sezgisel ve zahmetsiz anında ayarlamalar için tamamen bağlayıcı olmayan tamamen yeni bir tescilli SIDI Wire malzemesi ile geliştirilmiştir. Çoğu SIDI küçük parçası gibi, TECNO-3 SİSTEMİ de servis edilebilir ve değiştirilebilir.

SIDI TOPUK DESTEĞİ
Topuğu sabitleyen ve destekleyen güçlendirilmiş fincan. Anatomik şekilli plastik, topuk kaymasını azaltır ve daha fazla güç aktarımı sağlar.
Bir çarpışma durumunda ek ayak koruması sağlar.

DEĞİŞTİRİLEBİLİR TOPUK TABANI
Yürünebilirlik için Sidi bisiklet ayakkabısı, değiştirilebilir bir poliüretan topuk pedi içerir. Millennium 5 Sole topuk pedi yeni bir tasarıma sahip ve oldukça hafif.

MİLENYUM 5 TABAN
Yeniden tasarlanan MILLENNIUM 5 SOLE, naylon bir matris içinde enjekte edilmiş karbon fiberden yapılmıştır.
Naylondaki bu karbon fiber infüzyonu, uzun süreli kullanım ve sıcaklık değişiklikleri karşısında optimum performans sağlayarak taban sertliğini ve dayanıklılığını artırır.

Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR