Sram GX AXS Upgrate Kit
Sram GX AXS Upgrate Kit
Sram GX AXS Upgrate Kit
Sram GX AXS Upgrate Kit
Sram GX AXS Upgrate Kit

Sram GX Eagle AXS Upgrate Kit (405874)

Marka : SRAM
Fiyat : 12.990,00 TL(KDV Dahil)
1.443,33 TL 'den başlayan taksitlerle

SRAM GX EAGLE AXS UPRGADE KIT

Geleceğe giriş noktanız. SRAM GX Eagle AXSupgrade kiti, mevcut Eagle aktarma organlarınızı kablosuz hale getirmek için ihtiyacınız olan her şeyi sağlar.

Hem orijinal hem de genişletilmiş Eagle Kasetlerimiz ile geriye dönük uyumlu, yeni nesil vites değiştirmenin sınırı hiç bu kadar açık olmamıştı.

Eagle ekosistem kahramanı GX artık AXS ile birlikte sunuluyor. 2021 için yeni olan GX AXS yükseltme kiti, kablosuz aktarma organları basitliğine giriş noktanızdır.

Eagle ekosistem kasetlerimizden ve krank kollarımızdan herhangi biriyle uyumlu olan yükseltme kiti, halihazırda Eagle ürünlerini kullanıyorsanız, tüm bir grup seti satın almanıza gerek kalmadan AXS'yi deneyimlemenizi sağlar.

Sürüşünüzü yükseltmek veya çok değerli yedek parçalar arıyorsanız, GX AXS yükseltme kitinden başkasını aramayın.

SRAM GX EAGLE AXS ARKA VİTES

Podyum tepesi XX1 ve X01 Eagle AXS™ vites değiştiricilerimizi yansıtmak üzere tasarlanan yeni SRAM GX Eagle AXS vites değiştirici, aynı soydan geliyor ve GX Eagle aktarma organlarımızdan beklediğiniz sağlam güvenilirliğe sahip.

SRAM GX EAGLE AXS VİTES KOLU

Vites değişim deneyimini tamamen kendinize ait yapın. SRAM GX Eagle AXScontroller, benzersiz kişiselleştirme sunar: palet şekillerini değiştirme seçeneği, SRAM AXS uygulamasını kullanarak farklı temas noktaları atama yeteneği ve AXS Discrete veya tidyMatchMakerX kıskaçları seçeneği.

Teslimat Kapsamı:

  • GX Eagle AXS arka vites, electronic and wireless
  • GX Eagle AXS vites kolu
  • Battery
  • Charger
  • Chaingap tool
  • AXS battery cover
  • SRAM Minitool