Sram GX Eagle AXS Upgrate Kit
Sram GX Eagle AXS Upgrate Kit
Sram GX AXS Upgrate Kit
Sram GX Eagle AXS Upgrate Kit
Sram GX AXS Upgrate Kit
Sram GX Eagle AXS Upgrate Kit
Sram GX AXS Upgrate Kit
Sram GX Eagle AXS Upgrate Kit
Sram GX Eagle AXS Upgrate Kit

Sram GX Eagle AXS Upgrate Kit (405874)

Marka : SRAM
Fiyat : 25.070,00 TL(KDV Dahil)
3.235,42 TL 'den başlayan taksitlerle

SRAM GX Eagle AXS Yükseltme Kiti 1x12

Düşük fiyata yüksek teknoloji. Yeni GX Eagle AXS bileşenleri ile SRAM, sizin için elektronik ve kablosuz vites değiştirme dünyasına ucuz bir giriş sağlar! Olağanüstü işlevsellik ve sağlam yapı, bileşenleri her amaçlanan kullanım için mükemmel bir günlük arkadaş haline getirir. SRAM AXS bileşenlerinde olduğu gibi, bileşenlerin kurulumu çok kısa sürede yapılır. Can sıkıcı kablo yer değiştirmesi artık gerekli değildir ve akıllı telefonunuzla SRAM AXS uygulamasını kullanarak vitesleri kolayca ayarlayabilir ve ihtiyaçlarınıza göre uyarlayabilirsiniz. Olumsuz koşullarda yapılan yolculuklar için GX Eagle AXS bileşenleri hem toz hem de su geçirmezdir (IP69K standardına göre). Pil durumu, ayrılmadan önce arka vites değiştiricideki bir düğmeye basılarak kontrol edilebilir. Sadece bir saatlik şarj süresiyle, bisiklet çok kısa sürede tekrar kullanıma hazırdır. Ayrıca pil tek bir hareketle değiştirilebilir.

SRAM GX EAGLE AXS VİTES KOLU
AXS kontrolörü, GX Eagle AXS anahtarlama grubunun kontrol merkezidir. Rocker anahtarı ile kontrolör size tamamen yeni bir anahtarlama deneyimi sunar. Rocker üzerindeki düğmeler, AXS uygulaması kullanılarak ayrı ayrı yapılandırılabilir. Normal konumdaki iki anahtarlama noktasına ek olarak, kontrolör, gidonun ön tarafında, bir parmağınızı koldan çekmeden çalıştırılabilen bir sprint değiştirici sunar.

SRAM GX EAGLE AXS ARKA VİTES
Üst düzey XX1 AXS arka vites değiştiricinin aksine, GX Eagle AXS arka vites değiştiricinin kafesi karbon yerine çelikten yapılmıştır. Bu, fiyatı düşürür ve arka vites değiştiriciyi yolda daha da sağlam hale getirir. Bunun için üst versiyona göre neredeyse 100 gram daha fazla ağırlığı kabul etmeniz gerekiyor. Kanıtlanmış aşırı yük kavraması, düşme durumunda arka vites değiştiricinin daha iyi korunmasını sağlar. Aşırı yükler altında arka vites değiştiriciyi geçici olarak ayırır, böylece yükten kaçabilir ve elektrik motoru hasardan korunur. Ancak arka vites değiştirici hemen takılı vitese geri döner. Olumlu bir yan etki olarak, arka vites değiştirici süspansiyonu ve vites değiştirici askısı, düşme durumunda daha iyi korunur. Makaralı Rulmanlı Debriyaj 3.0 titreşim damperi, kasnakların X-Sync 2 diş profilleri ile birlikte güvenli bir zincir çalışmasını garanti eder.


Teknik özellikler:

Malzeme kontrolörü: alüminyum, plastik
Arka vites değiştirici malzemesi: çelik
Uyumluluk: 1x 12
Su geçirmez: evet (IP69K)
Uyumluluk arka vites değiştirici: SRAM Eagle 10-52 diş ve 10-50 diş kasetleri
Veri aktarımı akıllı telefon | Bisiklet bilgisayarı: Bluetooth, ANT +

Tartılan ağırlık: 543g (pil dahil arka vites değiştirici, pil koruması ve kelepçe dahil kontrolör)


Teslimat kapsamı:
1x SRAM GX Eagle AXS arka vites değiştirici
1x SRAM pil | Eagle AXS arka vites değiştirici için pil
1x SRAM GX Eagle AXS vites kolu, vidalar dahil Ayrık Kelepçe montaj braketi ile
1x şarj cihazı ve şarj kablosu
1x SRAM mini Tool
Kaset için 1x SRAM ayar aracı

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR