SRAM XX1 Eagle AXS Upgrade Kit 1x12
SRAM XX1 Eagle AXS Upgrade Kit 1x12
SRAM XX1 Eagle AXS Upgrade Kit 1x12
SRAM XX1 Eagle AXS Upgrade Kit 1x12
SRAM XX1 Eagle AXS Upgrade Kit 1x12
SRAM XX1 Eagle AXS Upgrade Kit 1x12

Sram XX1 Eagle AXS Upgrade Kit 1x12 (405385)

Marka : SRAM
Fiyat : 18.344,70 TL(KDV Dahil)
2.038,30 TL 'den başlayan taksitlerle

SRAM XX1 Eagle AXS Yükseltme Seti 1x12

XX1 Eagle AXS Yükseltme Kiti ile mekanik SRAM Eagle 12 hızlı grubunuzu elektronik Eagle AXS kablosuz devresine yükseltebilirsiniz. Eagle AXS Grubu IP69K su ve toz geçirmezlik ile olumsuz koşullarda kullanım için çok uygundur. Çıkıştan önce arka vites değiştirici üzerindeki bir düğmeye basılarak batarya durumu kontrol edilebilir. Sadece bir saatlik şarj süresinde, bisiklet çok kısa sürede tekrar kullanıma hazırdır. Ek olarak, sadece batarya bir el ile değiştirilebilir. Entegre motor ve aküye rağmen, XX1 Eagle AXS Grubu, mekanik XX1 Eagle Grubu'ndan 5 gram daha hafiftir.

Vites Kolu
Artık ihtiyaç duyulmayan vardiya kablosu, SRAM mühendislerine kaydırıcıların tasarımında tamamen yeni olanaklar sağladı. 3 anahtarlama noktasıyla AXS Kontrol Ünitesi tamamen yeni bir anahtarlama deneyimi sunar. AXS App aracılığıyla, anahtarlama noktaları serbest şekilde yapılandırılabilir. Ek olarak, gidonun ön tarafında, bir tutamacı bir parmak bırakmadan çalıştırılabilen bir Sprint Değiştirici vardır.

Arka Vites
Eagle AXS arka vites değiştiricisi, grubun beynidir ve elektrik motoruyla optimum anahtarlama performansı için özel olarak geliştirilmiştir. Yük altındaki ve engebeli zemindeki devre artık daha hassas çalışıyor. Bu size aşırı yük altındaki bisiklete daha fazla güven verir ve sadece yola konsantre olabilirsiniz. Düşüşlerdeki vites değiştiricinin daha iyi korunması için yeni Aşırı Yük-Debriyaj'ı sağlar. Arka vites değiştiriciyi aşırı yükler altında kısa bir süre için ayırır, böylece yükü ve elektrik motorunun hasar görmesini önleyebilir. Ancak, arka vites değiştirici hemen devreye giren vitese geri döner. Son derece olumlu bir yan etki olarak, arka vites değiştirici askısı ve vites değiştirici askısı düşme durumunda daha iyi korunur. Ek olarak, 10 milimetrelik bir kısa arka vites değiştirici kolu, arka vites değiştiriciyi toprağa temas etmekten korur. Daha fazla zincir kavraması ve böylece daha iyi kayma performansı için, paralelkenar biraz daha ileri kaydırıldı.

Teknik özellikler:
Malzeme: alüminyum, karbon, plastik
Dişliler: 1x 12
Su geçirmez: evet (IP69K)
Veri Aktarımı Akıllı Telefon | Bisiklet bilgisayarı: Bluetooth, ANT +
Üreticiye göre ağırlık: n / a
Ağırlık: Arka Vites 376g /Vites kolu 70g/Kelepçe 26gr

Kutu İçeriği:
1x SRAM XX1 Eagle AXS arka Vites
1x SRAM pil | xx1 Eagle AXS arka Vites için
1x SRAM XX1 Eagle AXS Vites kolu
1x şarj cihazı ve şarj kablosu
Kaset için 1x SRAM ayar aracı