T-6100 ROAD MACHINE SMART CONTROL
T-6100 ROAD MACHINE SMART CONTROL

Kinetic Trainer T-6100 Road Machıne Smart Control (101105)

Marka : KINETIC
Fiyat : 4.950,00 TL(KDV Dahil)
550,00 TL 'den başlayan taksitlerle
Turkiye_distributoru

Sınıfının en iyisi; dikkat çeken elektronik direnç birimini Kinetic Fit, Zwift ve TrainerRoad gibi uygulamalarla antrenman olanakları için Bluetooth bağlantılı herhangi bir cihaza veri aktarımı ile birleştirin ve bir üst seviyeye çıkın. Büyük bir volan, süper gerçekçi bir yol hissi verir ve app kontrollü sessiz direnç birimi, tepeden tepeye tırmanışa kadar her şeyi simüle eder. Deneyim olgunlaşır ve sonuçlar gerçektir. Road machine ile ev antrenman deneyiminizi yeniden keşfedin, bu güçlü platformu ve endüstrinin en iyi garanti güvencesini bir araya getirdiğinizde, Road Machine| Akıllı Kontrol sistemi, bir sonraki seviyeye geçmeye hedefleyen herhangi bir bisikletçinin akıllıca bir seçimidir.

Her Smart Control ürünü, Kinetic Fit güç eğitim uygulaması için ÜCRETSİZ 6 aylık bir abonelik içerir.

Kinetic'in Yol Direnç Birimi 6,35 cm çapında paslanmaz çelik silindirden yapılır, büyük silindir lastiğinizde daha az aşınma demektir ve çalışma sıcaklığını düşürür. Volan çarkı 2,84kg ağırlığındadır ; bu hızı artırmak, tutmak ve yavaşlatmak için tatmin edici bir momentum hissi verir. Sol tarafta, sistemin kalbi olan benzersiz, iki parçalı sıvı direnç ünitesi bulunur. Tüm sistemlerde olduğu gibi, bu sistem de ısı üretir- enerjiniz bir yere gitmek zorundadır, buna karşı koymak için Kinetic dış tarafta bir radyotrö fanı gibi çalışan bir iç fan ve 80 soğutma kanadı ekler. Odanın aşırı ısınması veya performansın düştüğü bir noktaya gelmesi olanaksızdır. Silikon sıvı, 25mph'ye binerken 325 F derece normal çalışma sıcaklığına kadar fiziksel özelliklerini korur ve hız arttıkça artan tutarlı bir yol-benzeri güç eğrisi oluşturur.

IOS için Kinetic Fit uygulamasını indirebilirsiniz.

Android için Kinetic Fit uygulamasını indirebilirsiniz. Kinetik antrenman aletleri neredeyse tüm bisikletlerle uyumludur.

Sokma milli bisikletler, herhangi bir antrenman aleti üzerinde kullanılmak üzere bir Kinetic Traxle adaptörü gerektirir.

Bluetooth bağlantılı akıllı telefonlar, tabletler ve dizüstü bilgisayarlarda TrainerRoad ve Zwift ile çalışır. Jant mandalı içindedir.

Kinetic Trainer 1998 yılında Kurt Manufacturing tarafından kurulmuştur. Kurt Manufacturing havacılık, savunma, uzay, inşaat ve otomotiv sanayi için hassas CNC işleme, darbe ekstrüzyonu, teknik ve karmaşık imalat çözümlerinde uzun süredir hizmet veriyor.