TIGER
TIGER
TIGER
TIGER

Sidi Dağ Bisikleti Ayakkabısı Tiger (300348)

Marka : SIDI
Fiyat : 0,00 TL(KDV Dahil)
Turkiye_distributoru

Bisikletin en büyük yıldızlarının her zaman favorisi olan Sidi, bir kez daha simetrik olarak ayakkabıyı kapatan aerodinamik üst ve orta kadranlarıyla popüler Drako SRS Karbon üzerine kurulu Double Tecno-3'ü yeniden tasarlanmış ve Tiger ile bir kez daha yeniliklere imza atmıştır. 2016 XCO dünya şampiyonu Nino Schurter ve Julien Absalon tarafından giyilmiş olan ayakkabı, 2016 dünya şampiyonasında birinci ve üçüncü sporcular tarafından test edilmiş ve onaylanmıştır. Tiger'ın mikrofiber TechPro üst kısmı, Sidi'nin 40 yılı aşkın süredir sporun en üstünde beklediğiniz şık tasarımını içeriyor. Geliştirmeler arasında, ayakkabı çevresinde hava akışına yardımcı olmak üzere tasarlanmış çarpıcı yeni kabartmalı grafikler ve yaz aylarında zirvede ayakların daha serin tutulması için ayakkabı tabanının üst kısmında havalandırma artışı yer alıyor.

MTB SRS CARBON-GROUND Taban Güç veya dayanıklılığı ödün vermeden önceki Dragon Carbon SRS tabanına kıyasla çift başına yaklaşık 100 gram azaltarak dağ bisikleti performansında standartları yükseltir. MTB SRS CARBONGROUND taban, orta modüllü karbon tabanına tutturulmuş ayak parmağı ve topuğu değiştirilebilir taban yüzü bloklarının yanı sıra, pedal temasından hasar görmesini önlemek üzere tasarlanmış yenilikçi Değiştirilebilir MTB Plakasından oluşur. Birçok Çift Tutmalı Bar tipi MTB Pedalları (Crankbrothers ve LOOK gibi), çatlamayı veya göçmeyi önlemek için kilit ile ayakkabı arasında bir takviye plakası kullanmanızı önerir. MTB Plakası, pedal sisteminden hasar görmesi durumunda değiştirilebilir, bu yüzden bir satış sonrası takviye plakasının ağırlığının eklenmesi isteğe bağlıdır.

GROUND SRS taban eklemeleri ve MTB Plakaları kolayca çıkarılabilir ve değiştirilebilirdir. MTB SRS CARBON-GROUND Taban toe-spike uyumludur.

DOUBLE TECNO 3 PUSH SİSTEMİ temele eklenmiştir, ayakkabıyı giymek ve çıkarmak hızlandırılmıştır. Merkezi mekanizma ayakkabının iç ve dış tarafı arasında mükemmel bir gerilim dengesini oluşturur. Simetrik mekanizma her defasında mükemmel uyumlu bir kapatmayı garanti eder. Monofilament tokaya yeni eklenen düğme , itilirse kolay ayar için tokayı kaldırır.

AYARLANABİLİR TOPUK TUTMA CİHAZI topuk üst tarafını güçlendirir ve ayakkabının topuk kısmında daha iyi bir oturum sağlar. Topuk tutma cihazını sıktığınızda topuk sabitlenir ve gerek tırmanış gerekse de sprintlerde topuk kayması önlenir, topuğun her iki tarafı bağımsız şekilde ayarlanabilir. Değiştirilebilir poliüretan topuk yastığı bulunmaktadır.

SIDI HEEL CUP Takviyeli topuk kavramaları topuğunu destekler ve dengeler. Anatomik şekilli plastik, topuk kaymasını azaltır ve güç transferini iyileştirir. Ayrıca bir kaza durumunda ek ayak koruması sağlar.

Ağırlık : 680 gram çifti- Pedal : Tüm bilinen MTB pedallları ile uyumludur.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR