VUKA STEALTH  22.2
VUKA STEALTH  22.2

Zipp Karbon Zamana Karşı Gidonu Vuka Stealth 22.2 (403676)

Marka : ZIPP
Fiyat : 6.144,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 4.096,00 TL(KDV Dahil)
455,11 TL 'den başlayan taksitlerle
Turkiye_distributoru
İNDİRİM
Zipp yeni Vuka Stealth entegre aero sistemi tüm engelleri kırar. Şık, temiz ve neredeyse sonsuz ayarlanabilirlik....Vücudunuzu rüzgar sürüklenmesi için optimize ederken konfor ve verimlilik için en uygun konumda çevirin.
Bisiklet üzerindeki performans için ne anlama geliyor? Pro tri-atlet Jordan Rapp Vuka Stealth'ı bisikletin üzerine koydu ve sadece altı gün sonra yorucu 223 km'lik bisiklet , Leadman Epic 250 Triatlonu kazandı.  " Bar'ı gerçekten fark etmedim, muhtemelen aklınıza gelebilecek en iyi iltifat aslında," dedi.Rapp  " Müthişti, basitçe orada bar olduğunu unuttum."
Vuka Stealth aerodinamik aero sistemi boğazı, basebarı ve montaj donanımını tek olarak bütünleştirir. UCI 3-1 boy oranı gereksinimini korurken aerodinamik verimliliğini maksimize eden kesik kanat şeklini kullanır. Basebar Rapid Rouiting kablo çıkışları, fren kabloları kolay kurulum için konumlandırılmıştır.
Kısa, Orta ve Uzun- Vuka Stealth'de üç ayrı boğaz uzunluğu mevcuttur. Her boyut ek olarak 10mm boğaz uzunluğunu artırmak için spacer içerir. Bu toplamda  50mm boğaz uzunluğu varyasyonu sağlar. Etkin boğaz açısı yükselmez ya da geleneksel anlatımıyla -17 derecedir.
Optimal uyum elde etmek için, bar onun "istif" (dikey ölçümler) ve "erişim"in (yatay ölçüm) yanı sıra ped genişliği ve konum ekstra uzatma genişliğine ve uzunluğuna ilişkin seçeneklere ek ayarlamalar sunmaktadır.
Vuka Stealth tek yönlü karbon fiber, titanyum ve alüminyum donanım kullanır. Piyasadaki Zipp Vuka Stealth Uzantıları ile uyumlu hale maksimum çok yönlülük için endüstri standardı 22.2 mm uzatma kelepçe çapı ile yapılır. Uzantıları ayrı satılır.
Zipp Vuka Race karbon uzantıları ile Medyum Vuka Stealth 820 gram ağırlığındadır ve tüm güncel aktarım sistemleri ve tüm plug-in tarzı fren kolları ile uyumludur.
Önemli noktalar:
Boğaz seçimi :
Vuka Stealth, Kısa Orta ve Uzun boğaz uzunlukları mevcuttur. Uyum sağlamak için doğru bir kadro üzerinde, hangi boğaz uzunluğunu kullanacağınızı belirlenmesine yardımcı olmak için bu boğaz seçme taslağını kullanın.
Vuka Stealth Kadro Uyumluluğu : 
Entegre kokpitlere sahip bazı aero kadrolar Vuka Stealth aero sistemi ile uyumsuzdur. 
Bu Vuka Stealth kadro uyumluluk listesini kullanabilirsiniz..
Zipp onun boğazları ve aero bar için Torx® cıvataları seçer - neden? Basitçe, daha iyi bir cıvatadır: Kolayca soyulmaz, daha doğru tork verisi verir, daha dayanıklıdı
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR