WH-202 CLINCHER
WH-202 CLINCHER
WH-202 CLINCHER

Zipp 202 Clincher Arka Jant (402389)

Marka : ZIPP
Fiyat : 9.700,00 TL(KDV Dahil)
1.251,84 TL 'den başlayan taksitlerle
Turkiye_distributoru
Zipp'in 202 Firecrest Karbon Clincher'ı daha da ileri götürmeyi hedefliyor. Klasik 202 Tubular tekerlek setini - efsanevi dağcı yoldaşımız - attık ve seyahat ettiğiniz her yol için ideal, sert, hafif ve aerodinamik Carbon Clincher hız silahına dönüştürdük. 1,450 gr'da, 202 Firecrest, Firecrest Carbon Clincher serisindeki en hafif başlangıçtır. Zipp® 202 Firecrest Karbon Clincher, tubular biçimindeki klasik 32mm jant derinliğini korurken, Firecrest profili ile şu an daha geniş ve 25.4 mm maksimum jant genişliğine sahip. Sonuçlar, hepsi bir arada klasik yol tekerleği ile mümkün olanı yeniden tanımlıyor. 202 Firecrest Carbon Clincher, bakım ve önceden yük ayarlaması gerektirmeyen 77/177 göbek setine, sınıfının en iyisi dayanıklılığa ve geliştirilmiş yatak korumasına sahiptir,  . 
Diğer göbek ve tekerlek özellikleri şunları içerir :
Yeni tasarlanmış muhafaza mandalı daha ergonomik bir kavrama sağlar ve ayrıca daha düzgün görünüm verir.
Burma ve yanal sertlik ve sağlamlığı en iyi duruma getirmek için Sapim® CX Sprint telleri ile optimize flanş geometrisi ve direk deliği bağlantı paterni.
Özel grafiklere sahip yeni sağlam göbek kabuğu.
Ayırt edici grafiklere sahip yeni sağlam göbek platformu.
Özellikle zor arazilerde daha geniş bir vites aralığı arayanlar veya mücadele edenler içindir, XD gövde 177 için ayrı olarak da satılır ve kolayca 10-42 gibi daha geniş kaset seçeneklerine olanak tanır.
Zipp'in Firecrest jant ve Carbon Clincher teknolojisi 202 Firecrest Carbon Clincher'in temelini oluşturuyor. Firecrest jantları, aerodinamik ve daha iyi hava akışı geliştirmek için fren izinden jant yatağına kadar neredeyse sabit bir genişliğe sahiptir. Zipp mühendisleri aerodinamiği en üst düzeye çıkarmak ve rüzgarla üretilen torku en aza indirgemek için Computational Fluid Dynamics yazılım analizini kullandılar ve sonuçta klasik bir yol tekerleğinden daha hızlı ve daha iyi bir 202 Firecrest Karbon Clincher elde edildi. 
Firecrest jant tasarımımız, tekerleklerin basınç merkezini doğrudan doğruya gidon ekseninin üzerine oturtmak için hareket ettirerek stabiliteyi geliştirir; burada rüzgarla üretilen direksiyon torkunun minimal bir etkisi vardır.
Buna Carbon Clincher teknolojimizi de ekleyin. Motor sporları fren sistemlerinde kullanılan malzemelere dayanan özel reçinemiz, rakipsiz güvenilirlik ve güven veren ilham verici durdurma gücü sağlamak için frenlemeden kaynaklanan inanılmaz sıcaklarda ısınmayı etkili bir şekilde tolere eder. Zipp Karbon Clincherlarda hiç ısıya bağlı bir arıza olmamıştır.
İki etiket seçeneğinde, sade Mat Siyahın veya ayırt edici Mat Beyaz çıkartmalarda bulunur. Her 202 Firecrest Karbon Clincher jantı, Tangente Platinum Pro Evo fren balataları, valf göbeği anahtarı, jant şeridi, entegre valf uzatıcı ve muhafaza mandalı ile birlikte gelir.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR