WH-303 CLINCHER
WH-303 CLINCHER
WH-303 CLINCHER

Zipp 303 Clincher B1 Arka Jant (401890)

Marka : ZIPP
Fiyat : 9.700,00 TL(KDV Dahil)
1.251,84 TL 'den başlayan taksitlerle
Turkiye_distributoru
Mükemmellik bir standart ise, 303 Firecrest bu standartla ilgili aradığınız herşeyi sunar-Bahar klasiklerine damgasını vurmak dahil. 
303 Firecrest Carbon Clincher 77/177 arka göbek , gelişmiş sertlik, dayanıklılık, basitlik ve çok yönlülük ile sonuçlanan teknolojik yeniliktir.
Zipp orijinal 303 Tubular  en ünlü iki bahar klasiğinde , Paris-Roubaix ve Flanders Tour kazanan ilk karbon tekerlek olarak tarihe geçti. 
Genişletilmiş jant sayesinde ekstra dayanıklılık ve geliştirilmiş aerodinamik sağlandı. Bu geniş jant aynı zamanda devrimci Firecrest® teknolojisinin gelişmesine yol açtı ve şimdi devrim 77/177 ile hubset devam ediyor -dayanıklılıkta sınıfının en iyisi, ön yük ayarına ihtiyaç duymayan geliştirilmiş rulman koruma.
Sapim® CX Sprint'in optimize edilmiş flanş geometrisi ve jant teli örgüsü burulma, yanal sertliği ve sağlamlığı optimize eder.
Yeni tasarlanmış muhafaza mandalı daha ergonomik bir kavrama sağlar ve ayrıca daha düzgün görünüm verir.
Ayırt edici grafiklere sahip yeni sağlam göbek platformu.
Özellikle zor arazilerde daha geniş bir vites aralığı arayanlar veya mücadele edenler içindir, XDR 177 gövde ayrı olarak da satılır ve kolayca 10-42 gibi daha geniş kaset seçeneklerine olanak tanır.
Zipp Karbon Clincher teknolojisi, 303 firecrest tubular kardeşinin aerodinamik avantajlarını korumasının yanı sıra Clincher teknoloojisinin rahatlığını sunar. Ve sadece 1625 gram, çok yönlü  bir tekerlek seti olarak en sert yokuşları da çıkacak kadar hafiftir.
Firecrest şekillendirme tekerleğin ön yarısında ve arka yarısındaki aerodinamik profili optimize eder. 
Buna ek olarak, Firecrest tekerleğin basınç merkezini geriye taşır ve 45mm derinliğinde kesite sahip janta karşı rüzgar istikrarı verir   Aynı zamanda, 26.4 mm genişliğinde fren izi (merkezde) kattığı lastik yuvarlanma direncinden ödün vermeden daha geniş, daha istikrarlı şekli almasına izin verir. Daha hızlı, daha basit ve daha istikrarlı.
Yeni tekerlekler Zipp'in kendine has  tüm ayrıntılarını korur. Açık jant telleri hızdan ödün vermeden aerodinamiği korur ve servis edilebilirliğe de imkan tanır.
Ve Zipp'in imzası olan ABLC T jant gamzeleri ihtiyacınız olan her saniyeyi size kazandırırç
Her 303 Firecrest Clincher tekerlek Tangente Platin Pro Evo fren balataları,Zipp Entegre Valf uzatıcı ve valf anahtarı, jant bantı ve muhafaza mandalı birlikte geliyor.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR