XX1 EAGLE TRIGGER
XX1 EAGLE TRIGGER
Sram Xx1 Eagle Trigger 12'Li Vites Kolu
Sram Xx1 Eagle Trigger 12'Li Vites Kolu

Sram Xx1 Eagle Trigger 12'Li Vites Kolu (404137)

Marka : SRAM
Fiyat : 8.090,00 TL(KDV Dahil)
1.044,06 TL 'den başlayan taksitlerle
Turkiye_distributoru

SRAM, sessiz, sezgisel, hassas ve mükemmel çalışması için inanılmaz XX1 Eagle vitesi yaptı. XC sürüşü için optimize edilmiş bu vites, en yeni nesil SRAM 1x teknolojik ilerlemelerini hafif malzemelerle birleştiriyor. Yüzde 500 daha büyük vites aralığı ile XX1 Eagle , daha uzun süreli performans için daha dayanıklı ve daha pürüzsüz kaymalar sağlar, böylece istediğiniz dişlide daha fazla zaman harcayabilirsiniz. XX1 Eagle kuralları yeniden yazıyor.

HASSASLIK

Gidonun altında düzgün bir şekilde bulunan XX1 Eagle  X-ACTUATION vites değiştiricisi, Eagle aktarım sisteminin sinir sisteminin merkezidir. İç yapısı 12. vitese sahip olacak şekilde güncellendi ve tetik hissi, hassasiyet ve dayanıklılığı artırmak için geliştirildi. İster finişe 3 tur veya sezonunuza 150 gün olsun XX1 Eagle vites, sadık 1x dokunuş noktanızdır.

Yeni mekanizma, istisnai güvenilirlik ile daha pürüzsüz ve daha hassas bir kaydırma sistemi oluşturur

Karbon tetik ve  ağırlığı azaltır

Ayarlanabilir çekme kolu ve MatchMaker  X ile özelleştirilebilir kurulum

MatchMaker X Entegre

MatchMaker X kelepçesi sadece bir kelepçe değildir. Sanki Martha Stewart, kokpitinizi düzeltmesi için yardım istemişsinizdir  Her kelepçe üç kontrole kadar kaldığı için XLoc süspansiyon kilidini, SRAM attırıcılarını ve AVID fren kollarını ve ayrıca Reverb XLoc uzaktan kumandanızdaki her şeyi iki kelepçeyle yerleştirebilirsiniz. Genetik olarak daha uzun başparmak mühendisliği yapılmamasının sebebi, her şeyi kolay erişime sokmanın ideal yoludur. Tıpkı Martha gibi.

Ağırlık : 122 gram

Kutu İçeriği:

 vites kolu

Vites Teli

Gidon kelepçesi

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR