Zipp WH-454 NSW Disc Ön/Arka
Zipp WH-454 NSW Disc Ön/Arka
Zipp WH-454 NSW Disc Ön/Arka
Zipp WH-454 NSW Disc Ön/Arka
Zipp WH-454 NSW Disc Ön/Arka

Zipp WH-454 NSW Disc Ön/Arka Jant Seti (405360)

Marka : ZIPP
İndirim Oranı : %33 İndirim
Fiyat : 45.749,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 30.499,00 TL(KDV Dahil)
3.388,78 TL 'den başlayan taksitlerle
İNDİRİM
ZIPP WH-454 NSW  DISC CC  jANT SETİ
 
İLERİ GELİŞTİRME TANIMLANDI
Yeni gelişmekte olan biyomimeryal bilim ilkelerini kullanarak Zipp mühendisleri çevrenin doğanın, benzer hız, kontrol ve verimlilik sorunlarını gelecek nesil Zipp tekerlekleri için nasıl çözdüğü konusunda araştırdılar. Kambur balinanın hızlı ama zarif hareketlerini düşünün; göğüs yüzgeçlerinin ön kenarındaki özellikler veya bir köpekbalığının derisinin eşsiz mikro dokusu sayesinde kazandığı zahmetsizce kayma yeteneğini. Bu yapılardan esinlenen Zipp ileri geliştirme mühendisleri ilk defa hem aerodinamik sürüklemeyi hem de yanal güçleri azaltacak bir tekerlek tasarlama karmaşık sorununu çözmek için biyomimikriyi sistematik bir şekilde uyguladı.
 Elde üretilen 454 NSW'nin görsel açıdan en dikkat çekici ve işlevsel açıdan en önemli yenilikleri Sawtooth  'dır. Bu patentli yeni biyomimetik 53 / 58mm derin jant şekli, konvansiyonel tekerlerin yapamadığı bir şeyi gerçekleştirir; AeroBalance  'de en üst seviyedeki aerodinamik çekimi ve yan gücü aynı anda azaltır. Sawtooth , iyileştirilmiş hava akışı için yeni HexFin  ABLC eklemler ile birlikte çalışan, jantın iç çapı boyunca patentli, yüzgeç şeklinde Hiperfoil düğümleri dizisi ile bunu gerçekleştirir. Sonuç, Zipp'in şimdiye kadar rüzgar tüneli ile kanıtlanmış aero-sürükleme azaltma ve tüm biniş açılarında azaltılmış yan kuvvet ile gerçekleştirilen en yüksek performanslı tekerlek setidir. Bu önemlidir,çünkü bisiklete hakimiyet daha yüksek rüzgar sapma açısında daha fazla etkilenir. 
 
454 NSW'nin dalgalı Sawtooth jant mimarisi ve HyperFoils , Zipp'in NSW tekerleklerinde bulunan Sawtooth  ABLC saçılım teknolojisinin bir sonraki gelişimini temsil ediyor. HyperFoils  ve HexFin  ABLC eklemleri, rüzgar girdap salınım sıklığını artırarak rüzgar tutma işlemini dengelemeye yardımcı olur. Düşük frekans , daha büyük, daha güçlü girdaplar üretir. Bisiklet açısından bu dengesiz durum sık sık "bükülme" olarak adlandırılır. Sawtooth tarafından üretilen daha yüksek frekanslı girdap dökülmesi daha büyük, daha az sayıda daha küçük, daha az güçlü ve daha öngörülebilir girdaplar oluşturarak tekerlek stabilitesini arttırır.
Bu ek istikrar, biniciyi daha iyi kontrol etmeye, dolayısıyla rüzgarda bir çizgiyi tutmaya çalışılan enerjiden tasarruf edilmesine dönüşür. Sonuç,  daha hızlı ve daha emin bir biniş deneyimidir.
 Ekstra güven sunan Zipp'in endüstri lideri Carbon Clincher teknolojisi, ısıya bağlı arızalar olmaksızın dayanıklı ve güvenilirdir.
 454 NSW ayrıca, hava şartlarına veya iniş süresine bakılmaksızın daha fazla durma gücü ve daha fazla kontrol ile frenlemenize olanak tanıyan endüstride lider silikon  Showstopper  fren pabucu sunuyor. Grafiği doğrudan jant üzerine yazdıran ImPress  NSW grafik teknolojisi, ağırlığı azaltır ve HexFin  ABLC gamzelerinin aerodinamik görevlerini yapmasına yardım eder ve tekerleğin görsel cazibesini yükseltir.
 Çember Biçiminin Ötesi
 NSW özel Coognition göbekler verimlidir. Axial Clutch  teknolojisi, arka haznenin mandal mekanizmasının geleneksel üç mafsallı göbeğin yarısının mekanik sürüklenmesini sağlamasına olanak tanır. Zipp'in titiz şartnamelerine uygun olarak üretilen İsviçre rulmanlarıyla bir araya getirilen Cognition  göbek seti hızlı olduğu kadar sağlamdır.
Indianapolis'te üretilen 454 NSW® jant, 12 saat süren yapımında becerikli el işçiliği ve ileri üretim tekniklerinin doğru karışımını temsil eder . 454 NSW® jantları, Belçikalı Sapim® CX-Ray tellerini ve Secure Lock tel başlarını kullanarak Portekiz'de üretilen Cognition göbeklere bağlanarak, sonuna kadar gerçekleştirilen benzersiz performans ve güvenilirlik sağlıyor.
 Her kutu şunları içerir:
. Zipp Tangente titanyum siyah mil
. Silca® ile Zipp valf uzatıcı
. Zipp tek tekerlek çantası
. Zipp Tangente Platinum Pro Evo fren balataları
. Zipp Tangente iç lastik 700c x 20-28mm
. Zipp jant şeridi 700c x 20mm
. Mil adaptörleri(Ön: 12 / 15x100mm / QR | Arka: 12x142 mm / QR)

 

Teknik Özellikler:

Jant yüksekliği mm: 53/58mm
dış / iç kenar genişliği: 27.2mm | 17mm
E.T.R.T.O .: 17-622
Jant Teli: Sapim CX Ray
Tel sayısı: 24
Max.Lastik basıncı: 125psi / 8.6bar
Disk bağlantı tipi: Centerlock
Maks. Taşıma kapasitesi: 113Kg
Ağırlık: 1615 gr
765 gr (ön)
850 gr (arka)

Kutu İçeriği: Valf extender,Jant bandı,Titanyum QR mandal,Zipp carbon fren pedi,Jant çantası,Zipp 700c İç Lastik

Not:Campagnolo 10- / 11 vitesli veya SRAM XD-R 11 vites uyumlu body ayrıca satılır.