Bisiklet Forması Modelleri

Sağlıklı bisiklet sürüşü için tasarlanan bisiklet formaları, 4 mevsim için ideal sürüş deneyimi yaşatır. Aslı Bisiklet farkıyla Santini, Merida, Raceface bisiklet forması modelleri ile tüm hava koşullarında bisiklet sürmeye devam edebilirsiniz. Uzun soluklu bisiklet sürüşleri vücutta çeşitli kas ve eklem ağrılarına sebep olabilir. Bisiklet forması ise vücudunuzu sararak kas ve eklemleri zorlamadan rahat sürüş imkânı sunar.

Bisiklet formasının en önemli özelliklerinden birisi de sürüş sırasındaki terin dışa atımı sağlamasıdır. Cildinizin hava almasını sağlayan bu ürünler, hem vücudunuzun kan akış dengesini korur hem de kas ve eklem ağrılarının önüne geçer. Bisiklet forması çeşitleri ve sağladığı özellikler markalara göre değişiklik göstermektedir. Farklı standart ve kullanım özellikleri sunan bisiklet formaları, birçok çeşidi ile ürünlerimiz arasında yer almaktadır.

Kategoriler

Santini kışlık bisiklet beresi

1.018,00 TL KDV Dahil

Rüzgar tünelinde kendini kanıtlamış olan Bambino, sınıfının lideri olarak zamana karşı bisikletçilerin ve triatletlerin tercihi

14.490,00 TL KDV Dahil

Kadınlar için özel tasarlanan Santini forma

2.758,00 TL KDV Dahil

La Vuelta 2018 turu için özel olarak yapılmış Santini bisiklet şapkası

562,00 TL KDV Dahil

Yağmur ve soğuğa karşı koruyan ve aynı zamanda aerodinamik kask kılıfı

796,00 TL KDV Dahil
Sonraki Sayfa
Kalan ürün sayısı : 57
1 2 >
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR